Sėkmės istorijos 2016-08-22

5 žvaigždučių interneto ryšys

Sklandžiai veikiantis bevielis interneto ryšys jau kuris laikas vertinamas ne kaip privilegija, o kaip būtinybė. „Booking.com“ sistemoje, „WiFi“ – vienas iš septynių faktorių lemiančių bendrą viešbučio reitingo balą. „Vilnius Grand Resort“  – vienas didžiausių konferencijų centrų Lietuvoje, todėl atnaujindami bevielį tinklą viešbučio vadovai rinkosi patikimumą ir kokybę. Net 1000 svečių vienu metu gali be trukdžių naudotis „WiFi“ prieiga. Tai užtikrina Atea specialistų įdiegtas  Hewlett Packard Enterprise Aruba sprendimas.

Apie įdiegtą sprendimą pasakoja „Vilnius Grand Resort“ ir Atea darbuotojai:

grand resort

 

Keletas detalių, nepaminėtų filme:

  • Viešbutis, iki 2014 metų naudojosi trečiųjų šalių – Suomijos įmonės, teikiamomis paslaugomis, o tai kėlė daug nepatogumų, ypač dėl lėtos reakcijos į incidentus.
  • WiFI tinklas nevienodai dengė visą viešbučio teritoriją. 2008 metais įdiegtam Wi-Fi tinklui buvo taikomi anuomet kelti reikalavimai, kurie nebeatitiko šiandienos poreikių.
  • Galiausiai, trūko lankstumo pačios įrangos atžvilgiu, nes į tinklą negalėjo jungtis administracijos įrenginiai, kuriems buvo reikalinga pasiekti vidinius resursus.
  • Renkantis tinkamiausią variantą, Atea pasiūlytas Hewlett Packard Enterprise sprendimas geriausiai atitiko kainos ir kokybės lūkesčius: funkcionalus, patogus naudoti, suteikiantis įrankį stebėti visus įrenginius.
  • Įgyvendinant projektą, neišvengta ir iššūkių. Vienas jų – Wi-Fi kokybės palaikymas vykstant diegimo darbams. Buvo  „užkurtas“ pakaitinis Wi-Fi tinklas, todėl viešbučio svečiai naudojosi internetu vykstant diegimo darbams ir nepajautė jokių sutrikimų.
  • Naujai įdiegtas tinklas atvėrė ir naujų galimybių. Dabar galima analoginę vaizdo stebėjimo sistemą pakeisti IP kameromis, o senus telefonus pakeisti į IP telefoniją palaikančius įrenginius. Nebereikia interneto rozečių, įrenginiai veikia Wi-Fi pagrindu. Sukurtas atskiras administracinis Wi-Fi tinklas taip pat suteiks daug privalumų darbuotojams, nes nuo šiol jie gali atlikti savo darbus ne tik iš darbo vietos, bet ir būdami bet kur viešbutyje.

Norite sužinoti daugiau apie IT?