Darbuokis efektyviai, kur benuvestų verslo reikalai.

Galingi bei universalūs „iPhone“ ir „iPad“, sukurti mobiliam verslo pasauliui. Būk visada pasiekiamas „Wi-Fi“ ir 4G LTE. Rinkis iš daugiau nei 230 000 programų verslui parduotuvėje „App Store“. Akimirksniu pasiek failus debesies saugyklose, pavyzdžiui, „Box“ ir „Dropbox“, naudodamas „iOS 11“ programą „Files“. Ir nuveik daugiau su nepaprastai talpiu akumuliatoriumi. „iPhone“ ir „iPad“. Pasirengę lydėti verslą, kad ir kur bekeliautum.

iPad. Sukurta šiuolaikiniam mobiliam verslo pasauliui.

„iPad“ ne tik plonas, galingas ir mobilus – jis ir be galo produktyvus. Dėka betarpiškos „Multi-Touch“ patirties, stulbinančio „Retina“ ekrano, pažangių kamerų, galingų lustų, spartaus 4G LTE ryšio, daugiau nei 230 000 programų verslui „App Store“, ir ištobulintų „iOS 11“ produktyvumo funkcijų „iPad“ tiesiog dirba. Nepriekaištingai.

Daugiau

„Mac“ šeima. Efektyviam darbui skirta produktų šeima.

Kad ir kurį „Mac“ išsirinksi, gausi neįtikėtinos galios ir našumo su pažangiausia pasaulyje OS – tam, kad atliktum dalykus nepriekaištingai.

Daugiau

iPhone. Kiekvienam verslo poreikiui.

Įspūdingas našumas, nuostabūs ekranai, „iOS 11“ patobulintos produktyvumo funkcijos ir daugiau nei 230 000 verslui skirtų programų „App Store“ – „iPhone“ padės vadovauti verslui iš bet kurios vietos.

Daugiau