iPad. Sukurta šiuolaikiniam mobiliam verslo pasauliui.

Su plonu, lengvu ir galingu „iPad“ bei ištobulintomis „iOS 11“ produktyvumo funkcijomis išlikti produktyviu visuomet paprasta.

iPad Pro. Tobulas verslo partneris.

Itin plonas ir lengvas „iPad Pro“ atveria tavo verslui naujas galimybes. Su pažangiausiu pasaulyje ekranu, „A10X Fusion“ lustu, kuris turi daugiau galios nei daugelis nešiojamų kompiuterių, ir ištobulintomis „iOS 11“ produktyvumo funkcijomis. Akimirksniu pasiek failus debesies saugyklose, pavyzdžiui, „Box“ ir „Dropbox“, naudodamas programėlę „Failai“. Nutempk ir įkelk norimą tekstą, nuotraukas ir dar daugiau. Pridėk dar „Apple Pencil“ ir „Smart Keyboard“ – 12,9 colio „iPad Pro“ tiesiog sukurtas pasauliui, kuriame darbuojatės šiandien.

iPad Pro 12,9
Apple Pencil
Smart Keyboard

iPad mokslui. Sveikas atvykęs į naują pasaulį.

Kiekvienas vaikas gimsta kūrybingas. Šiai savybei ugdyti mokytojai šiandien skiria didžiausią dėmesį. Kūrybiškumas leidžia mokiniams geriau bendrauti ir spręsti problemas. Jis leidžia jiems parodyti save šiandieniniame pasaulyje – ir formuoti pasaulį rytoj. Apple produktai nėra tik galingi įrankiai. Tai įkvėpimas ir mokymo programos, padėsiančios jums sukurti stebuklingą mokymosi patirtį.

Daugiau