Atea ir Apple

Atea yra geriausias Jūsų Apple partneris Lietuvoje. Turėdami daugiau nei 25 metus patirties rinkoje, vienydami daugiau nei 600 darbuotojų Lietuvoje, esame pirmaujantis IT sprendimų tiekėjas Baltijos šalyse. Su mobiliųjų įrenginių valdymu (MDM) padėsime paruošti ir valdyti visus macOS ir iOS įrenginius Jūsų įmonėje, taip suteikiant Jums visišką įrenginių kontrolę ir papildomus saugumo sprendimus.

Kodėl Apple?

Apple turi lengviausiai vartotojams suprantamą macOS ir iOS operacinę sistemą įrenginiams. Tai yra vienintelis gamintojas rinkoje, kuris kurdamas įrenginius Jums kuria ir operacinę sistemą, kuri pritaikyta dirbti su įrenginiu saugiai, greitai ir suprantamai kiekvienam vartotojui. Galite ištarti „viso gero“ virusams, nes Apple savo įrenginių programinę įrangą palaiko ilgiausiai rinkoje, programinė įranga sukurta taip, jog apsaugotu visus Jūsų duomenis, o įrenginių palaikymas reikalauja mažiau išlaidų, lyginant su kitais populiariausiais rinkoje gamintojais.

Apple įrenginiai

 

Įrenginių valdymo paslauga

Apple įrangą nuomoti yra pigiau nei ją įsigyti. Pasirinkę Apple „Įrenginių valdymo paslaugą“, įrenginius gausite su visų rizikų draudimu ir pratęsta garanatija visam laikotarpiui. Taip Jūs savo IT ūkį galite paversti žymiai lankstesniu, naudotis įranga su papildomais privalumais, o po pasirinkto nuomos laikotarpio sumokėsite mažiau nei būtumėte sumokėję įsigydami įrenginį atskirai.

Daugiau

Sprendimai verslui

Atea ir Cicso siūlo sprendimą Apple įrenginiams- Cisco Meraki System Manager. Tai yra centralizuota mobilių įrenginių valdymo sistema, kuri leidžia stebėti mobilių įrenginių bei stacionarių kompiuterių buvimo vietą,
jų naudojimo laiką, inventorizuoti įrenginių techninius parametrus bei naudojamą programinę įrangą, kontroliuoti diegiamas programas ir jų versijas. Sistema taip pat leidžia centralizuotai diegti programinę įrangą, riboti vartotojų ar vartotojų grupių programų naudojimą, prieigą prie konkrečių tinklo resursų, riboti įrenginių naudojimo funkcionalumą.

Susisiekite

Daugiau pasirinkimų. Daugiau būdų įsigyti.

Keiskite senus Apple įrenginius į naujausius iPhone ir sutaupykite. Dabar naujausią Apple įrangą įmonės gali atnaujinti už prieinamą kainą ir labai paprastai. Susisiekite su Atea Apple produktų vadovu.

Susisiekite

IT ūkio priežiūra

Savo IT ūkį atiduokite į saugias Atea profesionalų rankas! Pasirinkite priežiūros paslaugą pagal savo poreikį – nuo konsultavimo telefonu, iki skubios 24/7 budinčių specialistų pagalbos bet kuriame Lietuvos regione.

Būkite užtikrinti sklandžiu IT ūkio valdymu – prireikus, į problemos sprendimą gali įsijungti visi Atea specialistai, kurie padės Jums spręsti įrangos įsigijimo, programavimo ir daugelio kitų sričių klausimus.

Susisiekite

Susisiekite su Apple produktų vadovu.

    Susipažinau su UAB „Atea“ pateikta privatumo politika
  • Susipažinti su privatumo politika galite čia