Įrenginių valdymo paslauga

Atea Įrenginių Valdymo Paslauga (ĮVP), į vieną paketą sujungia platų paslaugų rinkinį: įrenginio nuomą, jo garantiją, įrenginio draudimą nuo įvairių rizikų, aptarnavimą, priedus ir Cisco Meraki MDM. Šių įrankių pagalba įrenginiuose galima nustatyti slaptažodžių reikalavimus, uždrausti prieigą prie nustatymų keitimo arba išjungti standartines įrenginio funkcijas – pvz., išjungti kamerą mobiliuose įrenginiuose. Taip pat įrenginiuose galima įdiegti automatinius įmonės Wi-Fi nustatymus, pridėti kiekvienam įrenginiui, pagal vartotoją, el. pašto nustatymus, diegti bei trinti programas ir pagal poreikį uždrausti prieigą prie tam tiktų internetinių portalų.

Didžiulė pagalba IT vadovui

Naudodami ĮVP vadovai bei IT skyrius gali matyti įrenginio pavadinimą, telefono ir serijinį numerį, stebėti laisvos atminties būseną, telefono programinės įrangos atnaujinimus, įdiegti bei atnaujinti reikiamas programėles. Tačiau ši paslauga visiškai nepažeidžia darbuotojų privatumo ir neleidžia matyti asmeninių laiškų, SMS žinučių, kalendoriaus įrašų, naršymo, programėlių naudojimo istorijos ir kitų asmeninių duomenų.

Kiekvienos įmonės poreikiai įrenginių valdymui yra skirtingi, tad užpildykite žemiau esančią formą, jei norėtumėte sužinoti, kaip geriau valdyti mobilius įrenginius Jūsų organizacijoje.

Susisiekite

Nuomoti yra pigiau nei pirkti

Apple įrangą nuomoti yra pigiau nei ją įsigyti. Pasirinkę Apple Device as a Service (DaaS), įrenginius gausite su visų rizikų draudimu ir pratęsta garanatija visam laikotarpiui. Taip Jūs savo IT ūkį galite paversti žymiai lankstesniu, naudotis įranga su papildomais privalumais, o po pasirinkto nuomos laikotarpio sumokėsite mažiau nei būtumėte sumokėję įsigydami įrenginį atskirai.

Klientų atsiliepimai apie paslaugą

Įrenginių stebėjimas

Atea ir Cicso siūlo sprendimą Apple įrenginiams – Cisco Meraki System Manager. Tai yra centralizuota mobilių įrenginių valdymo sistema, kuri leidžia stebėti mobilių įrenginių bei stacionarių kompiuterių buvimo vietą, jų naudojimo laiką, inventorizuoti įrenginių techninius parametrus bei naudojamą programinę įrangą, kontroliuoti diegiamas programas ir jų versijas. Sistema taip pat leidžia centralizuotai diegti programinę įrangą, riboti vartotojų ar vartotojų grupių programų naudojimą, prieigą prie konkrečių tinklo resursų, riboti įrenginių naudojimo funkcionalumą. Kartu su įrenginių nuoma visus savo įmonės įrenginius valdysite paprasčiau.

Daugiau

Priežiūra
24/7

Savo IT ūkį atiduokite į saugias Atea profesionalų rankas! Pasirinkite priežiūros paslaugą pagal savo poreikį – nuo konsultavimo telefonu, iki skubios 24/7 budinčių specialistų pagalbos bet kuriame Lietuvos regione.
Būkite užtikrinti sklandžiu IT ūkio valdymu – prireikus, į problemos sprendimą gali įsijungti visi Atea specialistai, kurie padės Jums spręsti įrangos įsigijimo, programavimo ir daugelio kitų sričių klausimus.

Daugiau apie paslaugą

Susisiekite su Apple produktų vadovu.

    Susipažinau su UAB „Atea“ pateikta privatumo politika
  • Susipažinti su privatumo politika galite čia