2009-09-22

ATEA – aukščiausio lygio HP Pro Curve Networking tinklo sprendimų specialistai

Šių metų rugsėjį ATEA gavo aukščiausią pasaulinės IT sprendimų bendrovės „Hewlett-Packard“ (toliau – HP) ProCurve Networking tinklo įrangos specializacijos įvertinimą – MASTER specialisto lygį.

HP Pro Curve Networking pardavimų specialisto  Martyno Skripkausko teigimu, HP ProCurve Networking tinklo įrangos MASTER lygis  yra suteikiamas tik išskirtinės kompetencijos kompanijoms, turinčioms gilią patirtį HP ProCurve Networking ir kitų gamintojų tinklo sprendimuose. MASTER lygis taip pat suteikia išsskirtines galimybes, kurių neturi kiti HP ProCurve partneriai – prioritetą DEMO produktams ir nuolatinę DEMO programinę įrangą, vykdyti Network Access Control sprendimų diegimą, tiesogiai susisiekti su ProCurve inžinieriais skubiems techniniams klausimams spręsti.

Pasak M. Skripkausko, ATEA yra antras partneris Lietuvoje ir trečias Baltijos šalyse pasiekęs aukščiausią ProCurve Networking specializacijos MASTER lygį. ATEA išsiskiria galimybe aptarnauti klientus bet kuriame Lietuvos kampelyje ir visose trijose Baltijos šalyse bei sugebėjimu vienodą dėmesį skirti ir mažiems, ir dideliems klientams.

HP ProCurve Networking šiuo metu yra sparčiausiai augantis tinklo sprendimų gamintojas pasaulyje ir šiuo metu pagal užimamą rinkos dalį (tinklo jungtimis), užima antrąją vietą. Ypač stiprios HP ProCurve Networking pozicijos vidinio tinklo saugumo, bevielio tinklo bei centralizuoto tinklo valdymo ir stebėjimo srityse.

Agresyvi kainodaros politika  – viena svarbiausių, bet ne vienintelė šios plėtros priežastis. „HP ProCurve Networking įrangą galima lengvai suderinti su skirtingų gamintojų produktais, nes įranga kuriama remiantis atviraisiais standartais. Tai vartotojams suteikia pasirinkimo laisvę, lankstumą ir galimybę sumažinti įmonės sąnaudas. Vartotojai vertina HP ProCurve Networking sprendimų gebėjimą suintegruoti visas tinklo dalis ir jas centralizuotai bei paprastai valdyti , kas taip pat mažina laiko ir finansines sąnaudas” – sako HP atstovas.

ATEA HP produktų vadovas Saulius Radvila pabrėžia dar vieną išskirtinį HP ProCurve Networking tinklo įrangos privalumą – ProActive Defense saugumo sprendimų paketą. „Pagrindiniai saugumo įrankiai yra integruoti į fizinės tinklo įrangos sprendimus, todėl vartotojams nereikia papildomai rūpintis programine saugumo įranga“ – teigia S. Radvila.

Lietuvoje HP ProCruve Networking tinklo sprendimais jau sėkmingai naudojasi  valstybinės institucijos (LR Seimas, Sodra ir kt.) bei pirmaujančios verslo įmonės (Maxima LT, Senukai, Palink, Vičiūnų Grupė, Mažeikių Nafta ir kt.).

Norite sužinoti daugiau apie IT?