2016-03-09

Atea Baltic – augimas dėka IT paslaugų

2015 metais Atea Baltic pajamos sudarė 105,4 mln. EUR. Lyginant su 2014 metais jos išaugo 11% (2014 metų pajamos – 94,7 mln. EUR). Organinis augimas viršijo 4%, o dar 6,5 mln. EUR pajamų pridėjo balandį įsigyta įmonė UAB „Baltnetos Komunikacijos“.

Nors techninės bei progaminės įrangos pardavimai dideliu augimu nepasižymėjo, stipriai augo paslaugų apimtys. Tai rodo, kad klientai pripažįsta Atea specialistų kompetenciją ir pasitiki mūsų komanda.“- komentuoja Arūnas Bartusevičius, Atea Baltic generalinis direktorius.

Atea Baltic techninės bei programinės įrangos pardavimai 2015 metais lyginant su 2014 nekito, tuo tarpu paslaugos augo maždaug 25%. Tarp Atea verslo sričių vėl labiausiai išsiskyrė informacinių sistemų kūrimas (programavimo sprendimai). Šio verslo pajamos jau antrus metus iš eilės auga po daugiau nei 60%.

2015 metais dėl ES investicinių programų finansuojamų projektų trūkumo buvo gana sunku išlaikyti iki tol įprastą augimą. Panašu, kad tai išliks svarbiu faktoriumi ir didžiają 2016 metų dalį. Tačiau esame geriau nei bet kada pasiruošę augti savo jėgomis konkurencingose Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose“,- įsitikinęs Arūnas Bartusevičius. „Jau nuo praėjusių metų sėkmingai išnaudojamos sinergijos susijusios su Baltnetos duomenų centro paslaugomis, taip pat – žymiai sustiprinta specialistų IT infrastruktūros projektams komanda. Atea klientai šiandien gali naudotis visais debesų kompiuterijos privalumais: priklausomai nuo verslo reikalavimų rinktis kuriuos IT resursus vystyti savo duomenų centre, o kuriuos pirkti kaip paslaugą iš išorės. Tai atveria galimybes organizacijoms būti lankstesnėms ir pateikti naujas e-paslaugas savo darbuotojams ar klientams dar greičiau. Šiandien tai svarbu ne tik augančiam verslui, bet ir pokyčius vykdančioms valstybinėms insitucijoms“,- tvirtina Arūnas Bartusevičius.

Norite sužinoti daugiau apie IT?