2011-09-08

ATEA įsigyja Elsis IT

UAB “ATEA Baltic” pasirašė sutartį su UAB “Elsis” įsigyti 100% jos valdomos UAB “Elsis IT” akcijų. Elsis IT yra viena iš pirmaujančių IT infrastruktūros sprendimų įmonių Lietuvoje.

Šiuo įsigijimu ATEA ketina savo veikloje realizuoti Elsis IT prekybines ir inžinerines galimybes Lietuvos rinkoje ir taip didinti veiklos efektyvumą bei užtikrinti žymų rezultatų augimą.

“Įsigydami Elsis IT sustiprinsime pirmaujančią ATEA poziciją Lietuvoje – praplėsdami klientų ratą, papildydami techninių kompetencijų portfelį ir pagerindami teikiamų paslaugų kokybę”, sakė UAB „ATEA Baltic“ generalinis direktorius Arūnas Bartusevičius.

Kaip teigia UAB „Elsis“ generalinis direktorius Arūnas Gedvila, šis sandoris leis Elsis Grupei koncentruotis ir didinti investicijas į IT programinių produktų bei integracinių sprendimų kūrimą verslo ir valstybinėms organizacijoms.

Elsis IT, kurios atstovybės yra penkiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose, dirba daugiau kaip 80 darbuotojų. 2010 metais bendrovės apyvarta siekė 37 mln. Lt.

Naujasis Elsis IT pavadinimas – EIT sprendimai

Norite sužinoti daugiau apie IT?