2019-04-29

Atea kelias iki Cisco Gold

Kelias į tobulėjimą – tai naujų iššūkių ir tikslų sau kėlimas bei jų siekimas. Su Cisco dirbame jau daugiau nei dešimt metų, per kuriuos stiprinome savo bendradarbiavimą, kėlėme kvalifikaciją, gilinome žinias ir siekėme vis aukštesnio partnerystės lygio.  Praėjusiais metais tapome Premier lygio Cisco partneriu, bet tai buvo tik pusiaukėlė didesnio tikslo link. Apie Cisco Gold sertifikatą Atea galvojome ne vienerius metus, todėl kai nusprendėme siekti šio partnerystės lygio, žinojome, kiek daug darbo ir laiko reikės investuoti. Po kelių metų pasirengimo, įvairių vertinimų, mokymų, pagaliau galime džiaugtis pasiektu rezultatu – Cisco Gold partnerystės statusu!

Ilgas kelias iki aukso

Kaip ir sportininkai, taip ir mes ilgai treniravomės iki užsibrėžto tikslo. Intensyvūs darbai užtruko 2,5 m. Tai tik įrodo, kad Cisco Gold sertifikatas nėra lengvai pasiekiamas ir tam reikia nemažai jėgų bei laiko. Prie galutinio rezultato prisidėjo 22 Atea darbuotojai, kurie turėjo išsilaikyti atitinkamus sertifikatus. Taip pat, norėdami pasiekti Gold lygį turėjome išplėsti keturias specializacijas: įmonių tinklų architektūros,  duomenų centrų, komunikacijų ir ypatingai – saugumo. Tiesa, visą pasiruošimą bei kompetencijas tikrino trečiųjų šalių auditoriai, jie analizavo, kaip mes esame pasiruošę, kaip procesai atliekami realioje situacijoje, ne tik dokumentuose. Buvo vertinami mokymai specialistams, Atea Service Desk veikimas bei darbuotojų kompetencija. Po išsamaus audito gavome patvirtinimą, kad atitinkame visus reikalavimus, keliamus Cisco Gold partneriams.

Auksiniai pokyčiai

Aukštesnis partnerystės lygis – ne tik garbė įmonei, tai atneša ir papildomos naudos mūsų klientams. Pirmiausia, įgytas Cisco Gold partnerystės statusas suteikia galimybę klientams dalį Cisco teikiamų paslaugų įsigyti tiesiogiai iš Atea. Tai reiškia, jog pagerinamas paslaugų prieinamumas ir taupomas klientų laikas. Be to, pasinaudodama Cisco Gold statuso kontraktu Atea gali lanksčiau teikti garantijas Cisco produktams. Tai, žinoma, sutrumpina ir laukimo terminą.

Taip pat, šiuo metu išplėstos keturios specializacijos: įmonių tinklų architektūros,  duomenų centrų, komunikacijų ir ypatingai – saugumo. Šiose srityse dirba sertifikuoti Atea darbuotojai.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie šio rezultato! #KuriameLietuvąSuIT

Norite sužinoti daugiau apie IT?