2012-10-03

ATEA pripažinta „Metų infrastruktūrinių sprendimų partneriu“ ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partneriu“

Šių metų spalio 2 dieną vyko Microsoft organizuotas renginys „TechDay 2012“, kurio metu vyko ir jau tradiciniais tapę „Metų Partnerio“ apdovanojimai. „Microsoft“ paskelbė sėkmingiausiai veikusias Lietuvos IT bendroves. ATEA pelnė apdovanojimus net dvejose kategorijose: „Metų infrastruktūrinių sprendimų partnerio“ ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio“.
„Pastaraisiais metais ATEA ypač daug investuoja ir ugdo kompetencijas trijose sparčiausiai augančiose IT infrastruktūros srityse – virtualizacijos, bendradarbiavimo ir mobilumo sprendimuose. Šios trys sritys šiandien yra aktualiausios tiek verslui, tiek viešajam sektoriui, jos tiesiogiai įtakoja organizacijų efektyvumo augimą. Džiugu, kad ATEA ir „Microsoft“ sėkmingai bendradarbiauja, o geriausias šios abipusiai naudingos partnerystės ženklas yra daugelio didžiųjų Lietuvos organizacijų pasirinkimas plėtoti IT infrastruktūrą „Microsoft“ produktų pagrindu drauge su ATEA.,“ – renginio metu sakė ATEA vykdantysis direktorius Henrikas Genutis.
ATEA buvo įteikti  „Metų infrastruktūrinių sprendimų partnerio“ ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio“ apdovanojimai ir 2010 m.

Norite sužinoti daugiau apie IT?