ATEA pripažinta „Metų infrastruktūrinių sprendimų partneriu“ ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partneriu“

Šių metų spalio 2 dieną vyko Microsoft organizuotas renginys „TechDay 2012“, kurio metu vyko ir jau tradiciniais tapę „Metų Partnerio“ apdovanojimai. „Microsoft“ paskelbė sėkmingiausiai veikusias Lietuvos IT bendroves. ATEA pelnė apdovanojimus net dvejose kategorijose: „Metų infrastruktūrinių sprendimų partnerio“ ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio“.
„Pastaraisiais metais ATEA ypač daug investuoja ir ugdo kompetencijas trijose sparčiausiai augančiose IT infrastruktūros srityse – virtualizacijos, bendradarbiavimo ir mobilumo sprendimuose. Šios trys sritys šiandien yra aktualiausios tiek verslui, tiek viešajam sektoriui, jos tiesiogiai įtakoja organizacijų efektyvumo augimą. Džiugu, kad ATEA ir „Microsoft“ sėkmingai bendradarbiauja, o geriausias šios abipusiai naudingos partnerystės ženklas yra daugelio didžiųjų Lietuvos organizacijų pasirinkimas plėtoti IT infrastruktūrą „Microsoft“ produktų pagrindu drauge su ATEA.,“ – renginio metu sakė ATEA vykdantysis direktorius Henrikas Genutis.
ATEA buvo įteikti  „Metų infrastruktūrinių sprendimų partnerio“ ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio“ apdovanojimai ir 2010 m.