2012-11-21

ATEA tapo Veeam auksiniu partneriu

Lapkričio pradžioje ATEA Lietuvoje buvo pakviesta tapti Veeam aukščiausio lygio partneriu ir suteiktas Auksinio partnerio statusas. Tai yra ilgalaikio bendradarbiavimo, įgytų kompetencijų ir įgyvendintų projektų įvertinimas. Tam ATEA turėjo įrodyti savo kompetenciją konsultuojant bei diegiant Veeam sprendimus.

Klientai pasirinkdami bendradarbiauti su ATEA, Veeam Auksiniu partneriu, gali būti tikri dėl aukščiausios kokybės konsultavimo, sklandaus šio gamintojo sprendimų diegimo bei geriausios produktų kainos rinkoje.

Pasak Veeam produktų vadovo Adomo Nenartovičiaus „Veeam kaip gamintojas pačiu laiku įžengė į Rytų Europos, o tuo pačiu ir Lietuvos rinką, kai verslo klientai sprendžia strateginius virtualios infrastruktūros stebėjimo, valdymo ir duomenų apsaugos klausimus. Džiugu, kad ATEA gerai išgirdo klientus ir sparčiai išvystė reikiamas kompetencijas bei partnerystę su Veeam. ATEA specialistai jau įdiegė Veeam duomenų apsaugos sprendimus tokioms didelėms įmonėms, kaip Avia Solutions Group ir kitos“.

Norite sužinoti daugiau apie IT?