2013-05-02

Kokybišką ryšį ir technologijų darbą Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginiuose užtikrins TEO ir Atea

Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginių metu ryšio, tinklų diegimo, kompiuterių bei biuro įrangos nuomos ir priežiūros paslaugas apjungusios pajėgas teiks didžiausios IT ir telekomunikacijų paslaugų teikėjos – TEO ir Atea. Preliminari paslaugų, kurias bendrovės teiks laimėjus Užsienio reikalų ministerija skelbtą konkursą, vertė siekia 14 mln. litų.

TEO ir Atea kartu su partneriais paslaugas teiks nuo liepos iki gruodžio Nacionalinėje dailės galerijoje, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ bei kitose erdvėse vyksiančiuose daugiau nei 20 aukščiausio lygio susitikimų ir 160 ekspertams skirtų renginių. Juose dalyvaus 34 valstybių ir vyriausybių vadovai, daugiau nei 800 ministrų, apie 1000 delegacijų narių, per 1500 žiniasklaidos atstovų.

Dviejų didžiausių renginių metu, kurie vyks parodų ir kongresų centre „Litexpo“, daugiau nei 1,7 tūkst. svečių renginio vietoje galės naudotis sparčiu belaidžiu internetu, bus įrengta dar beveik 500 stacionarių darbo vietų. Patikimas ryšys bus užtikrinamas itin sparčiomis dubliuotomis 2 Gb/s spartos šviesolaidinėmis linijomis. Salėse bus įrengta 180 kompiuterinių darbo vietų, apie 170 fiksuotojo ryšio telefonų, 70 spausdintuvų ir daugiafunkcinių įrenginių. Vaizdą iš salėse vykstančių renginių transliuos apie 40 televizijos ekranų.

Atea užtikrins sklandų IT infrastruktūros veikimą: tieks kompiuterinę įrangą, pasitelkdama grupės įmonę “EIT Sprendimai” įrengs vietinį kompiuterinį tinklą, į bendrą vietinį tinklą sujungs televizijos ekranus, drauge su specializuota įmone “Konferenta” rūpinsis vertimo ir diskusinės sistemos įranga.

Prie pilno projekto įgyvendinimo prisidės ir kiti partneriai – savo sričių ekspertai. . Renginius filmuos LRT televizija. Infrastruktūrą prižiūrės ir kopijavimo įranga rūpinsis bendrovė „REO Investment“. Mobiliojo ryšio paslaugas teiks telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“.

 

 

Norite sužinoti daugiau apie IT?