2020-03-13

Kokybiškas bendradarbiavimas neišėjus iš namų

Šiuo metu susiduriame su situacija Lietuvoje kai vis daugiau darbuotojų turi/privalo dirbti iš namų. Nuotolinis bendravimas su kolegomis, partneriais ar klientais tampa tikrų iššūkiu, nes ne visos organizacijos yra pasiruošusios suteikti pilnavertes nuotolinio darbo priemones tokiam dideliam darbuotojų skaičiui.

Norime informuoti visus Atea klientus, kad dalis nuotolinio darbo priemonių šiuo metu yra prieinamos nemokamai, kita dalis yra nesudėtingai ir greitai įgyvendinamos.

Nuotoliniam bendravimui/bendradarbiavimui galite pasinaudoti įrankiais kurie padės komunikuoti neišeinant iš namų:

Microsoft Teams – jei dar neturite Microsoft Teams licencijos,  ją užsisakyti galite nemokamai 6 mėnesiams! Jei licenciją turite ir reikia ją praplėsti prašome kreiptis į Atea pardavimo projekto vadovą.

A

Cisco Webex Teams  – taip pat suteikia klientams nemokamą licenciją.

A

Atea specialistai rekomenduoja nepamiršti saugumo priemonių. Darbuotojai dirbantys nuotoliniu būdu turėtų jungtis į įmonės tinklą ir informacines sistemas naudojant VPN technologiją.

Jei turite klausimų apie VPN infrastruktūrą ar jos praplėtimą siūlome kreiptis į Atea pardavimo projekto vadovą arba susisiekti su Atea specialistu Tomu Kirvelaičiu (el. paštu tomas.kirvelaitis@atea.lt ).

 

Norite sužinoti daugiau apie IT?