2018-10-29

Pakeliui į Cisco Gold lygį

Cisco ženklas žinomumu plačioje visuomenėje tikrai nusileidžia Microsoft arba Apple, tačiau IT pasaulyje Cisco  yra žodžio „kompetencija“ sinonimas, o valdyti Cisco įrangos pagrindu sukurtą duomenų perdavimo tinklą – dažno IT vadovo svajonė. Tai įrodo ilgametis Cisco dominavimas Gartner „kvadrantuose“. 2018 metais Cisco pripažinta lydere visose savo strateginėse srityse – vietinio tinklo, duomenų centro tinklo, vieningos komunikacijos, kontaktų centrų ir video susitikimų sprendimų. Duomenų centrų tinklo srityje atotrūkis nuo konkurentų išlieka ypatingai ryškus.

Šis pripažinimas neateina lengvu keliu. Tam reikia ir stiprios strategijos – vairuoti didžiulę organizaciją vieninga kryptimi, ir kokybės užtikrinimo kiekvienam produktui, kiekvienam diegimui, kiekvienai paslaugai.  Strategiją ir produktų kokybę puikiai valdanti Cisco, diegimus ir paslaugas dažniausiai perleidžia partneriams, kuriais gali pasitikėti. Tam, kad pasitikėjimo modelis veiktų vienodai kokybiškai visame pasaulyje, Cisco tapo tikriausiai aukščiausius reikalavimus savo partneriams kelianti gamintoja. Penkių lygių specialistų sertifikavimo sistemą galima būtų pavadinti interneto praktikos universitetu.

Cisco yra vienas iš dešimties Atea strateginių partnerių, o siekti aukščiausio Cisco partnerystės lygio yra vienas iš įmonės prioritetų. Pagaliau šių metų rugsėjį Atea tapo Premier lygio Cisco partnere. Norint pasiekti šį lygį 5 Atea specialistai turėjo mokytis ir tapti sertifikuotais specialistais skirtingos srityse, tačiau net 14 Atea darbuotojų išlaikė testus ir tapo sertifikuotais specialistais.  Šiuo metu Atea yra du „eksperto“ lygio (CCIE), keturi „profesionalo“ lygio (CCNP), penki „inžinieriaus“ (CCNA) lygio specialistai ir kiti trys, tai pat sertifikuoti specialistai, atsakingi už konkrečias sritis.  Jų specializacijos apima duomenų perdavimo, komunikacijų, saugumo ir bevielio tinklo sprendimus. Būtent šiose srityse Atea šiandien gali užtikrinti kokybišką diegimą ir kompetentingas konsultacijas bet kuriam Lietuvos, Latvijos ar Estijos klientui.

Jau šiuo metu Atea pasinaudodama įgytomis kompetencijomis diegia kompleksinį tinklo projektą vienai didelei Lietuvos gamybos įmonei. Projektas apima duomenų perdavimo tinklo ir saugumo įrangos atnaujinimus, konsultacijas, projektavimą, diegimą, priežiūrą. Tikimės, sėkmingai užbaigę šį projektą, galėsime daugiau apie jį papasakoti jau ateinančių metų pradžioje.

Tačiau Atea nesiruošia sustoti. Mokymasis vyksta toliau, ir 2019 metų plane – aukščiausias Cisco partnerystės lygis Gold. Pirmiausia, norėdami pasiekti Gold lygį turime išplėsti keturias specializacijas: įmonių tinklų architektūros,  duomenų centrų, komunikacijų ir ypatingai – saugumo. Gold partnerystės statusas sudarys galimybę klientams dalį Cisco teikiamų paslaugų gauti tiesiai iš Atea. Tai žymiai pagerins paslaugų pasiekiamumą ir taupys klientų laiką. Be to, pasinaudodama Gold statuso kontraktu Atea lanksčiau galės teikti garantijas Cisco produktams.

Dėkojame visai Atea inžinierių ir konsultantų komandai, kurie negailėjo savęs ir savo laiko siekdami padėti Atea augti. O dabar kimbame į darbus ir #KuriameLietuvąsuIT

Norite sužinoti daugiau apie IT?