HP ELITEBOOK X360 1030 G3

Judėk į priekį, kad ir kur bebūtum kartu su elegantišku ir ultra-mobiliu dizainu, talpia baterija ir naujausiais saugumo sprendimais!

Akcija! Nuo 49 Eur/mėn

 

 

ITIN RYŠKUS INTEGRUOTAS PRIVATUMO EKRANAS

Pamiršk privatumo plėveles ir apsisaugok nuo smalsių akių! HP SureView integruotas privatumo ekranas vieno mygtuko paspaudimu apriboja matymo kampą sėdintiems šalia, taip apsaugodamas jautrią informaciją. Itin ryškus ir neblizgus ekranas leis dirbti net spiginant saulei!

Skaitykite daugiau

360° LANKSTUMAS

Būk pasiruošęs bet kokiai situacijai su lietimui jautriu, 360° laipsnių apsisukančiu ekranu. Dirbk, dalinikis informacija, prezentuok, rašyk ar bendradarbiauk – šis kompiuteris pilnai pritaikytas moderniam darbo stiliui!

Akcija! Nuo 49 Eur/mėn

BATERIJA, KURI LEIS DIRBTI VISĄ DIENĄ

Neįkraudami baterijos dirbkite ir žaiskite iki 18 valandų. 50 % baterijos įkraukite vos per 30 minučių su greitai įkraunančiu HP „Fast charge“ akumuliatoriumi.

Skaitykite daugiau

SAUGIAUSIAS VERSLO KLASĖS KOMPIUTERIS

Sustiprink savo kompiuterio apsaugą su trijų lygių autentifikavimu naudodamas veido ir pirštų antspaudų atpažinimo technologijas. Apsisaugok ten, kur nepasiekia antivirusinės programos. Aparatinio lygio HP SureStart BIOS apsauga užtikrina, jog BIOS bus automatiškai atstatomas po kenkėjiškos atakos ar kito gedimo.

Akcija! Nuo 49 Eur/mėn

 

 

 

 

.

 

.