Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

TRENDnet TI-MGBS10 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm

TRENDnet TI-MGBS10 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm

TRENDnet - TI-MGBS10

Prekės nr.: TI-MGBS10

59,39

Domina finansavimas?

1,92/mėn.