Atea

Mes motyvuoti kaip asmenybės ir komandos nariai. Norime būti kelionės, kuria einame, dalimi, todėl kuriame geresnę ateitį Lietuvai. Stengiamės būti geriausi savo rinkose ir kartu padėti savo klientams ir partneriams būti geriausiems, kokie tik gali būti. Mūsų visų smalsumas yra vidinė varomoji jėga ieškant geresnių būdų padėti klientams ir partneriams, nesvarbu, ar tai konsultacijos ar pardavimai. 

"Mūsų strategija - ugdyti organizacijos kompetenciją ir padėti klientams skaitmeninės transformacijos procese. Plečiame „Atea“ paslaugų pasiūlą, kad būtume pagrindiniai įrangos tiekėjai, integruotojai ir paslaugų teikėjai mūsų rinkose."
Steinar Sønsteby
Atea Group CEO

Karjera

Atea visada ieško naujų talentų ir kompetetingų specialistų. The Place to Be – tai šūkis atspindintis mūsų suvokimą į darbuotojus, partnerius ir klientus, vadovaudamiesi juo stengiamės užtikrinti kuo geresnį bendradarbiavimą. Viena didžiausių mūsų įmonės vertybių – kolektyvas. Atea greitai pajusi neformalų bendravimą, daugybę bendrų švenčių ir susibūrimų, net nepastebėsi hierarchinių laiptelių bei galėsi siūlyti ir įgyvendinti savo iniciatyvas! Visa tai mus visus vienija siekiant bendro tikslo. Jei nori prisijungti prie TP2B komandos, ieškok skelbimų nuorodose žemiau!

Studentai, studijuojantys įvairias IT srities specialybes, turi galimybę atlikti praktiką ir ne tik įvykdyti universiteto programoje numatytas užduotis, bet ir realiai „pasimatuoti“ pasirinktą profesiją, įgyti praktinių jos įgūdžių. Darbštiems, smalsiems ir imliems studentams dažnai jau praktikos metu pasiūlome darbo vietą. Pastovių praktikos vietų ar jų skaičiaus nesame apriboję: gavę studento prašymą ir CV, svarstome kiekvieną kandidatūrą kaip ir pokalbyje dėl darbo. Norinčius pasiteirauti dėl praktikos galimybės, prašome kreiptis el. paštu atranka@atea.lt

Apie Atea

Kartu su savo klientais ir partneriais mes kuriame Lietuvą su IT. Esame sukaupę platų produktų, kompetencijų ir paslaugų portfelį, todėl būsime su Jumis technologijų diegimo kelyje nuo pradžios iki galo – nuo poreikių analizės ir sprendimo sukūrimo iki pilno įgyvendinimo ir priežiūros.

Drauge su Jumis diegdami pasaulinio lygio IT sprendimus klojame pamatus išmanesnei ir inovatyvesnei Lietuvai.

Atea plečiasi ne tik teikdama vis daugiau paslaugų vis didesniam klientų skaičiui, bet ir įsigydama kitas įmones. Atea sudėtyje Lietuvoje veikia šios įmonės:

  • Baltnetos komunikacijos – valdo vieną moderniausių Baltijos šalyse TIER3 duomenų centrą, teikia IT infrastruktūrą bei programinę įrangą kaip paslaugą, taip pat teikia interneto, telefonijos, vaizdo stebėjimo paslaugas.
  • BMK (Biznio mašinų kompanija, UAB) – teikia valdomas spausdinimo paslaugas, diegia vaizdo ir garso sprendimus biurams, konferencijų salėms, viešoms erdvėms, taiko technologijas moderniam mokymui ir mokymuisi.
  • EIT Sprendimai – specializuojasi tinklų ir komunikacijos sprendimuose, diegia ir prižiūri skambučių centrus, diegia saugos sprendimus.

Atsakingi partneriai

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vadybos sertifikatai

Privatumo politika

BDAR atitiktis

The place to be

for partners

and You.