2015-10-26

Įrangos nuoma išsprendė laiko ir kokybės klausimus

Norint dalyvauti susirinkimuose Madride, visai nebūtina skristi į svetimą šalį. Nuo šiol „City Service AS“ vadovai Lietuvoje kiekvieną pirmadienį bendrauja su grupės įmonės Ispanijoje „Concentra“ vadovais ir darbuotojais nuotoliniu būdu – „Cisco Telepresence SX20“ įranga aprūpintuose susirinkimų kambariuose.

Paslaugų „City Service AS“ valdo vieną didžiausių pastatų ūkio valdymo ir integruotų komunalinių paslaugų įmonių grupę Europoje. Grupei priklausančios bendrovės užsiima pastatų ūkio valdymo proceso administravimu, inžinerinių sistemų priežiūra ir remontu, energetinių išteklių valdymu ir renovacija, pastatų techniniu ir energetiniu auditu, teritorijų tvarkymu ir valymu, teikia apsaugos paslaugas.

Šiai dienai grupės įmonės vykdo veiklą Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Ispanijoje ir Latvijoje. Bendras šiuose regionuose administruojamų pastatų plotas sudaro beveik 35 mln. kv. metrų.

Pastatų ūkio valdymo verslas labai dinamiškas, įmonių atstovams būtina stebėti rinką, vertinti galimybes, greitai priimti plėtros sprendimus. Todėl grupės vadovams dirbantiems ir gyvenantiems Vilniuje tekdavo daug keliauti. Kiekvieną pirmadienį Ispanijoje yra organizuojami susirinkimai. Įrangos dėka vadovai gali sau leisti sudalyvauti visuose šiuose susirinkimuose.

Vietoje lėktuvo – posėdžių salė

Šiuo metu visose grupės įmonėse diegiama LEAN procesų valdymo filosofija. Remiantis šia sistema, visi procesai standartizuojami ir vienodinami, siekiant kuo didesnio efektyvumo ir ekonominės naudos. Vietoje skrydžių pasirinkus vaizdo konferencijas, vadovai per vieną susitikimą sutaupo po du penkių valandų trukmės skrydžius. „Nesunku suskaičiuoti kiek vadovų darbo laiko susitaupo kas mėnesį ir kiek vertas toks bendradarbiavimo sprendimas“, – pasakoja Julija Beliavskaja, „City Service AS“ biuro administratorė. Be to, būna susirinkimų, kai abiejuose įranga aprūpintuose kambariuose, susirenka grupės po penkis ir daugiau vadovų bei darbuotojų, todėl vaizdo konferencijose gali dalyvauti ir tie žmonės, kurie neturėdavo iki šiol tokios galimybės. Kelionių, žinoma, visiškai neatsisakyta.

„One Video Enterprise“ vaizdo konferencijų sprendimų nuomos paslauga – tai minimalios investicijos už verslo klasės vaizdo konferencijų sprendimus, neabejoja Valentinas Bylina, Atea pardavimų skyriaus vadovas Julija Beliavskaja, „City Service

„City Service AS“ atstovės Julija Kuliašova, biuro vadovė, ir Julija Beliavskaja, biuro administratorė, derina technines projekto detales su Valentinu Bylina, Atea pardavimų skyriaus vadovu

„Nuvykti į Ispaniją tenka ir dabar, tačiau tik retais atvejais, kai tikrai yra būtinas gyvas susitikimas“, – sako „City Service AS“ biuro administratorė.

Nuotolinio bendravimo pavyzdį perėmė ir kitos įmonių grupės atstovybės. Kaip jau buvo minėta ankščiau, įranga ir verslo valdymo procesai „City Service AS“ įmonių grupėje standartizuojami. Tad jei kuris iš vadovų keliauja po užsienio šalis, jis gali dalyvauti atstovybių susirinkimuose iš bet kurios šalies biuro. Taip nepaisant atstumo, vadovai gali labiau įsitraukti į įmonių veiklą.

Julija Beliavskaja pažymi dar vieną vaizdo konferencijų privalumą: „Tai ne tik pakeičia verslo keliones, bet ir suteikia galimybę bendrauti dažniau. Pavyzdžiui, Lenkijoje vadovai turi daugiau uždavinių susijusių su verslo plėtra ir jo priežiūra. Kaip ir seniau, į Lenkijos biurus iš Lietuvos keliaujama vidutiniškai kartą per savaitę. Tačiau atsiradus kokybiškai vaizdo konferencijų galimybei su kolegomis „susitinkama“ dar dažniau – net po kelis kartus per savaitę, jei tik iškyla svarbūs klausimai“, – pasakoja p. Beliavskaja.

Julija Beliavskaja, „City Service AS“ biuro administratorė, patikina, kad naudotis vaizdo konferencijų įranga „Cisco Telepresence SX20“ ypač paprasta

Julija Beliavskaja, „City Service AS“ biuro administratorė, patikina, kad naudotis vaizdo konferencijų įranga „Cisco Telepresence SX20“ ypač paprasta

Paprasta naudoti

Įmonė anksčiau taip pat turėjo vaizdo konferencijų įrangą, bet ją būdavo sudėtinga naudoti. Prieš įvykstant susirinkimui, biuro administratorė turėdavo ją paruošti, be to, įranga „lūždavo“, o ryšys – sutrikdavo. Įrangą tekdavo dažnai perkrauti, vadovai būdavo nepatenkinti, o susitikimai – pavėlinami. Buvo priimtas sprendimas atsisakyti nekokybiškai veikiančios įrangos.

Anot „City Service AS“ biuro administratorės, naudotis „Cisco Telepresence SX20“ vaizdo konferencijų įranga labai paprasta. „Įrangos valdymo pultas labai patogus, liečiamu ekranu, intuityvus. „Cisco Telepresence“ garso ir vaizdo kokybė puiki, atrodytų, lyg bendraujama gyvai“, – patirtimi dalinasi p. Julija.

„City Service AS“ naudoja „One Video Enterprise“ sprendimą. Keturiuose pagrindiniuose biuruose: Vilniuje, Varšuvoje (Lenkijoje), Sankt Peterburge (Rusijoje) ir Madride (Ispanijoje), veikia jau minėta „Cisco TelePresence SX20“ įranga su daugiašalių skambučių funkcija.

„Atea „One Video“ – tai vaizdo konferencijų sprendimų nuomos paslauga. Tai būdas minimaliomis investicijomis naudotis verslo klasės vaizdo konferencijų sprendimais – nereikia kurti brangios centrinės infrastruktūros, ją teikia Atea, klientas moka tik už galinės įrangos nuomą“, – pasakoja Valentinas Bylina, Atea pardavimų skyriaus vadovas.

„One Video Enterprise“ vaizdo konferencijų sprendimų nuomos paslauga – tai minimalios investicijos už verslo klasės vaizdo konferencijų sprendimus, neabejoja Valentinas Bylina, Atea pardavimų skyriaus vadovas Julija Beliavskaja, „City Service

„One Video Enterprise“ vaizdo konferencijų sprendimų nuomos paslauga – tai minimalios investicijos už verslo klasės vaizdo konferencijų sprendimus, neabejoja Valentinas Bylina, Atea pardavimų skyriaus vadovas

„City Service AS“ Vilniuje planuoja artimiausiu metu keltis į naujas patalpas, todėl vaizdo konferencijų įranga bus papildyta naujais dar didesniais ekranais. Vaizdo konferencijų kambarių plėtra vyksta ir toliau. Taip pat svarstoma papildomai įsigyti įrangą vadovų darbo vietoms „Cisco Telepresence EX90“ bei mobiliems įrenginiams skirtą „Cisco Jabber“. Šie sprendimai užtikrina dar lankstesnį bendravimo būdą, nes nebereikia dalintis ar rezervuoti susirinkimo kambarių.

Norite sužinoti daugiau apie IT?