2018-02-26

Valdoma spausdinimo paslauga – atrištos rankos IT specialistams

Kiekviena sąnaudų eilutė svarbi, kai kalbama apie biuro išlaidas ir verslo efektyvumą. Spausdinimas – tai viena iš sričių, kurioje galima sumažinti išlaidas bei padidinti darbo našumą. Valdomo spausdinimo paslaugos esmė paprasta – klientas moka sutartą kainą už atspausdintą kopiją ir nesirūpina spausdinimo įrangos priežiūra, o paslaugos tiekėjas užtikrina skaidrią ir kontroliuojamą spausdinimo išlaidų apskaitą, optimalų įrenginių funkcionalumą, produktyvumą. BMK (UAB Biznio mašinų kompanija) išsiskiria tuo, kad pritaiko paslaugą specifiniams klientų poreikiams. Pavyzdžiui – sukūrė spausdinimo sprendimą degalinių tinklo operatoriui Circle K, kuris pradėtas taikyti Lietuvos, Latvijos ir Estijos biuruose, o šiuo metu adaptuojamas visuose Circle K padaliniuose Europoje ir Šiaurės Amerikoje.

PATEIKTAS PILOTINIS PROJEKTAS

2016 metais, atlikę spausdinimo infrastruktūros vertinimą Circle K, BMK pateikė esamos situacijos vertinimą bei galimą optimizacijos planą, kurio pagrindu buvo atliktas pilotinis projektas Latvijos biure. Pilotiniu projektu buvo siekiama įvertinti paslaugos kuriamą vertę bei suprojektuoto sprendimo adaptavimą Circle K biuruose. Saugumui užtikrinti panaudotos „Secure print“ ir „Follow me“ technologijos, kurios leidžia vartotojams spausdinti iš bet kurio įrenginio, identifikuojant save kortele.

Remiantis pilotinio projekto rezultatais, Circle K priėmė sprendimą pasinaudoti gerąja praktika ir diegti vieningą spausdinimo sprendimą Circle K padaliniuose Europoje ir Šiaurės Amerikoje. BMK specialistams tai ypatingas įvertinimas, patvirtinantis, kad sukauptos kompetencijos sėkmingai panaudojamos sprendžiant kompleksines spausdinimo infrastruktūros užduotis.

MAŽIAU RŪPESČIŲ IT SPECIALISTAMS

Vieningas standartas taip pat apima ir centralizuotą eksploatacinių medžiagų tiekimą, kuris vykdomas proaktyviai, neįtraukiant Circle K personalo (proaktyvus spausdinimo įrangos stebėjimo aptarnavimo modelis leidžia identifikuoti eksploatacinių medžiagų poreikį ir pristatyti jas be kliento darbuotojų įsitraukimo). Circle K atsakingi darbuotojai taip pat gali stebėti įrenginių statusą tinkle. Vykdoma skaidri paslaugos išlaidų apskaita, pateikiamos klientui reikalingos ataskaitos. Bet svarbiausia vertė, jog nuo šiol Circle K IT specialistams nebereikia užsiimti spausdinimo įrenginių priežiūra bei trikdžių šalinimu. Jie gali sutelkti dėmesį į svarbiausias IT užduotis.

BMK teikia valdomos spausdinimo paslaugas daugeliui Lietuvos įmonių ir organizacijų. Kasmet vis daugiau organizacijų peržiūri savo išlaidų spausdinimui eilutę ir supranta šios paslaugos vertę.

Norite sužinoti daugiau apie IT?