ATEA – Microsoft Metų partnerė Lietuvoje

Spalio 27 dieną bendrovės „Microsoft“ jau šeštąjį kartą surengtos kasmetinės partnerių konferencijos pagrindine tema tapo sparčiai plintanti debesų kompiuterija. Per 400 dalyvių – IT profesionalų – surengtoje konferencijoje buvo diskutuojama, kaip debesų kompiuterija pakeis verslo procesus, o tradiciniuose „Metų Partnerio“ apdovanojimuose ATEA tapo nugalėtoja net dvejose kategorijose: „Metų infrastruktūrinių sprendimų partnerė” ir „Metų darbo su Office sistema sprendimų partnerė”.

„Šį pripažinimą vertiname kaip nuoseklaus ir sutelkto darbo rezultatą, pateisinusį kryptingą darbą teikiant klientams efektyvius ir ekonominio sunkmečio sąlygomis labiausiai pasiteisinančius sprendimus,- teigė Henrikas Genutis, bendrovės „ATEA” generalinis direktorius. – Jau dabar esame įdiegę debesų kompiuterijos sprendimą Microsoft programoms kaip paslaugai teikti Lietuvoje, iš savo klientų jaučiame nuolat augantį susidomėjimą debesų technologijos sprendimais.”

ATEA debesų kompiuterijos sprendimas VHSPoint jau šiandien leidžia lengvai naudotis Microsoft Office paketo programomis kaip paslauga, mokant už jas pagal poreikį.