ATEA Finance

Lengvas ir patogus IT įrangos įsigijimas, valdymas bei atnaujinimas.

Naujausių IT technologijų nauda yra ne jas turėti, bet efektyviai naudoti!

Anksčiau buvo paplitusi klaidinga nuomonė, kad įmonės taupo, jei investicijas į IT įrangą atideda, arba jei nupirktą IT įrangą naudoja kuo ilgiau. Tačiau paslėptos veiklos išlaidos, kaip garantijų pratęsimas, gedimų šalinimas ar ženklus našumo mažėjimas, gali būti labai didelės.

Vis daugiau ir daugiau įmonių renkasi savo IT technologijų nuomą. Dažnai konkurencingas tiekėjo nuomos pasiūlymas turės teigiamą poveikį jūsų įmonės likvidumui, kapitalui, finansinei laisvei bei kitiems rodikliams.

Tokie finansiniai susitarimai leidžia jums turėti sprendimą, kuris atitinka jūsų technologinius poreikius, tuo pat metu mažina ekonominės nuosavybės kaštus ir kartu užtikrina minimalias administravimo sąnaudas.

Atea Finance siūlo įvairiausius finansavimo sprendimus savo klientams, kurie apima techninę ir programinę įrangą bei susijusias paslaugas. Atea Finance yra pilnai integruota į Atea produktų ir paslaugų spektrą todėl gali pasiūlyti kiekvienam klientui pritaikytą finansavimo sprendimą. Be to, klientai sudarę nuomos sutartis su Atea Finance, įrangą nuomotis gali tiesiai per Atea eSHOP pirkimų sistemą.

Atea Finance savo klientams suteikia galimybę iškarto naudoti jiems reikalingą įrangą, kartu užtikrina ilgalaikius jų poreikius. Vienu metu išsprendžia finansavimo, turto valdymo, jo draudimo bei administravimo klausimus. Atea Finance turto valdymo sistemos pagalba galite lengvai ir patogiai valdyti visą savo naudojamą IT turtą.

Nerijus Matijošius
Atea Finance Pardavimų direktorius