Foninė muzika ir viešasis įgarsinimas

Ar Jums yra tekę lankytis kavinėje, parduotuvėje, naktiniame klube ar grožio salone, kur nebesinori sugrįžti ne dėl prastos prekių ar paslaugų kokybės, o dėl ten skambančios muzikos? Faktas, jog žmogaus savijauta labai priklauso nuo muzikos – fone skambanti netikusi muzika, prastas įgarsinimas gali sugadinti vakarienę net ir aukščiausios klasės restorane.
Diegiant foninės muzikos ir įgarsinimo sprendimus svarbu teisingai suprojektuoti visą garso sistemos infrastruktūrą, ją integruoti į patalpų interjerą, atsižvengiant į patalpų akustinius parametrus ir siekiamą rezultatą, parinkti tinkamą garso sistemų įrangą, reikalingo galingumo garsiakalbius ir juos tinkamai išdėstyti. Visa tai atliks profesionalūs BMK įgarsinimo sistemų specialistai.

Nauda organizacijai

Muzikos kokybė turi didelę įtaką klientų nuomonei apie maisto ir aptarnavimo kokybę kavinėse ir restoranuose. Be to, tyrimais yra įrodyta, jog nuo foninės muzikos kokybės priklauso, kokią nuomonę klientai susidaro apie prekių ir paslaugų kokybę mažmeninės prekybos vietose.