Lenovo ThinkStation P330

Workstation – kompiuteris skirtas aukšto patikimumo ir galingumo reikalaujančioms kritinėms užduotims: 3D modeliavimui, video kūrimui ar didelio tikslumo reikalaujantiems skaičiavimams. Šis kompiuteris pasižymi serverio patikimumu, o didelę galią užtikrina sparčiausi aukščiausios klasės komponentai.

Lenovo ThinkStation P330 yra sertifikuotas ISV sertifikatu, nurodančiu, jog kompiuteris veiks nepriekaištingai kartu su daugeliu modeliavimo ir kūrybinių programų.

Lenovo koncentruojasi į ThinkStation darbo stočių patikimumą, galią ir charakteristikas. Naudodami aukščiausio lygio komponentus ir novatorišką dizainą, Lenovo iš savo įrenginių sugeba išspausti maksimalią galią išlaikant aukščiausios klasės patikimumą ir stabilumą. Tai leidžia Lenovo darbo stotims be vargo susidoroti net su didelių resursų reikalaujančiomis užduotimis.

Pati svarbiausia stabilaus ir galingo kompiuterio užduotis užtikrinti jog visi komponentai būtų nuolat aušinami, todėl Lenovo sukūrė inovatyvų Tri-Channel aušinimo spendimą. Šis revoliucinio dizaino aušinimo sprendimas leidžia procesoriui, grafinėms plokštėms ir kitiems komponentams išlikti vėsiems net prie aukščiausių apkrovų, užtikrindamas jog Lenovo ThinkStation kompiuteriai išliks spartūs ir ilgaamžiški.

ISV (Independent software vendors) sertifikuoti kompiuteriai užtikrina jog net kritiškiausios aplikacijos veiks patikimai ir užtikrins aukščiausios kokybės vartotojo patirtį. Kompiuteris sertifikuotas ISV sertifikatu yra optimizuojamas ir šimtus valandų kruopščiai testuojamas atsižvelgiant į lyderiaujančių programinės įrangos gamintojų reikalavimus.

ISV sertifikuotuose kompiuteriuose naudojami tik aukščiausios klasės komponentai, kuriems valdyti naudojamos našiam darbui optimizuotos tvarkyklės (drivers). Jums tai reiškia ženkliai mažesnę riziką, jog projekto kūrimo įkarštyje naudojama programinė įranga užstrigs ar visiškai nustos veikti.

Lenovo ThinkStation P330 garantuoja maksimalų darbo našumą, dirbant su specializuotomis aplikacijomis, tokiomis kaip: Ansys, Autodesk, Adobe programomis, PTC, Siemens, CATIA, SolidWorks.

     Ypač spartūs NVMe tipo SSD diskai

       ECC tipo klaidas taisanti atmintis

     Nvidia Quadro profesionalios vaizdo kortos

       Originalūs ir sertifikuoti komponentai

     3 metų užtikrinta įrenginio garantija

       Unikalus Tri-Channel kompomentų aušinimo sprendimas

  • Esame lyderiai kompiuterinių darbo vietų srityje ir turime aukščiausio Platinum Plus lygio Lenovo partnerystę, užtikrinančią jog gausite visą reikiamą pagalbą Lenovo kompiuterinės įrangos klausimais.

  • Atea dirbantys ekspertai turi Workstation Platinum specializaciją, leidžiančią išrinkti labiausiai Jūsų poreikius tenkinančią Lenovo Workstation įrangą.

  • Didelė Atea specialistų komanda leidžia užtikrinti visą kompiuterinės darbo vietos gyvavimo ciklą nuo kompiuterio parinkimo ir paruošimo, iki priežiūros, remonto ir utilizavimo.

  • Atea yra vienas iš nedaugelių Lenovo partnerių, kurie yra įgiję autorizuoto Lenovo garantinio serviso statusą, leidžiantį atlikti įrangos remontą tiek darbo vietoje, tiek serviso centre.

  • Užsisakius ThinkCentre P330 įrangą iš mūsų, ją pilnai paruošime ir pristatysime Jums per 4 darbo dienas*.

*Nemokami paruošimo darbai taikomi pasinaudojus kompiuterio kongūratoriaus įrankiu.

 

 

Susisiekime!