One Video

Pasiekti maksimalių rezultatų darbe ir turėti pilnavertį asmeninį gyvenimą – daugelio mūsų svajonė. Šią svajonę ypač dažnai prisimename pakeliui į susitikimus – autostradoje Vilnius-Kaunas, aerouoste, lėktuve be wi-fi. Taip pat ją prisimename, grįždami iš ilgo ir bevaisio susitikimo. Technologijos leidžia keliones sutrumpinti iki akimirksnio, o susitikimus paversti sprendimų priėmimo mašina, ir taip išpildyti mūsų svajonę. Mums telieka priimti vieną sprendimą – kokį One Video planą pasirinkti?

 

ONE VIDEO BUSINESS

Norintiems daugiau dirbti ir mažiau važiuoti. Puikiai tinka nedideliems nutolusiems biurams bei darbuotojams, dalį laiko dirbantiems iš namų. Paslauga dažniausiai apsimoka atsisakius bent dviejų kelionių į susitikimus per mėnesį šalies viduje. Su One Video Business Jūs galite: dalyvauti vaizdo konferencijose, jas kurti, dalintis kompiuterio ekrano turiniu, sukurti daugiašales vaizdo konferencijas**.

Naudojama įranga: Cisco Telepresence DX80/EX90

Sužinokite paslaugos kainas

 

ONE VIDEO MEETING

Tiems, kuriems susirinkimai – ne dienos iškyla, o verslo variklis. Puikiai tinka efektyviam bendradarbiavimui tarp biurų, nuotolinių susirinkimų organizavimui tarp darbo grupių. Paslauga dažniausiai apsimoka surengiant bent du video susirinkimus per mėnesį šalies viduje. Su One Video Meeting Jūs galite: organizuoti arba dalyvauti vaizdo konferencijoje, transliuoti jos dalyviams kompiuterio ekraną, valdyti kamerą nuotoliniu būdu. Sistema įkomponuojama į susirinkimų patalpos interjerą.
Naudojama įranga: Cisco Telepresence SX10
 

ONE VIDEO ENTERPRISE

Tarptautiniam verslui, kai susitikime svarbi kiekviena detalė – nuotaika akyse, kvėpavimo dažnumas… Paslauga dažniausiai apsimoka surengiant bent vieną video susirinkimą per mėnesį tarp Baltijos šalių. Su One Video Enterprise Jūs galite: dalyvauti ir rengti daugiašales vaizdo konferencijas**, transliuoti konferencijos dalyviams kompiuterio ekraną, valdyti kamerą nuotoliniu būdu, mėgautis kamerų su 4x optiniu priartinimu perduodamu HD vaizdu (1080p30*) iki 60’’ ekranuose ir puikiu garsu. Sistema įkomponuojama į susirinkimų patalpos interjerą.

 Naudojama įranga: Cisco Telepresence SX20 + x4 Cisco Telepresence zoom kamera

*    Reikalinga papildoma licencija
**   Maksimalus dalyvių skaičius vienoje vaizdo konferencijoje yra 4
*** Reikalinga papildoma įranga