Spausdinimas

Spausdinimo valdymo paslauga (angl. Managed Print Services, MPS) yra biuro įrangos infrastruktūros kūrimas, valdymas ir priežiūra. Nors apibrėžimas yra platus, tačiau esmė yra gana paprasta: skaidrios ir kontroliuojamos spausdinimo išlaidos, optimalus įrenginių funkcionalumas ir produktyvumas, spausdinimo saugumas ir mobilumas.

Šiandien įmonėse aktyviai ieškomi būdai, kaip integruoti spausdinimo bei dokumentų skenavimo procesus į esamą IT infrastruktūrą, kaip spausdinti pigiau ir sumažinti spausdinimo apimtis. Spausdinimo aplinkos suvokimas ir patirtis padeda mums kurti strategijas, padedančias pasiekti šių tikslų.

Kodėl verta spausdinimo infrastruktūros valdymą perleisti išoriniam tiekėjui?

  • Tiksliai žinomos, todėl kontroliuojamos ir sumažinamos spausdinimo išlaidos.
  • Itin paprasta spausdinimo infrastruktūros priežiūra. Diegiame nuotolinio spausdinimo valdymo paslaugą, tai reiškia, kad pasibaigus eksploatacinėms medžiagoms ar sugedus Jūsų įrangai, tą matome ekrane ir mūsų inžinieriai netrukus pasirodo vietoje. Taip pat, sukuriamas vienas kontaktinis centras.
  • Sukuriamas darbo vietos standartas ir padidinamas jos funkcionalumas. Iš plataus spektro įrangos, parenkame geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią įrangą. Atsižvelgiame į daugelį aspektų, čia svarbus net atstumas nuo darbo vietos iki spausdinimo įrangos.
  • Užtikrinamas spausdinamų dokumentų saugumas. Programinės įrangos dėka, galėsite būti ramūs, kad Jūsų informacija keliauja saugiai.

 

Atliekant spausdinimo ūkio bei procesų analizę ir kuriant spausdinimo standartą įmonėje, visų pirma siekiama patogumo, efektyvumo ir funkcionalumo. Proaktyvi stebėjimo ir valdymo sistema leidžia centralizuotai ir operatyviai reaguoti į incidentus – taip užtikrinamas nenutrūkstamas eksploatacinių medžiagų tiekimas ir greitas gedimų šalinimas nuotoliniu būdu. Taip pat realiuoju laiku teikiamos automatizuotos incidentų ir SLA (angl. Service Level Agreement) ataskaitos leidžia įmonėms kontroliuoti teikiamų paslaugų kokybę.

spausdinimo schema