Darbuotojų atsparumo socialinės inžinerijos atakoms vertinimas

Šią paslaugą rekomenduojame, jei nesate tikri ar Jūsų darbuotojai yra pakankamai kompetentingi atpažinti kenkėjiškus laiškus, neatskleisti savo asmeninių ar įmonės duomenų, kurių praradimas gali turėti didelių pasekmių.

 

Vertinimas gali būti atliekamas keliais skirtingais metodais. Populiariausias metodas yra, kai pagal iš anksto suderintą scenarijų el. paštu siunčiami socialinę inžineriją imituojantys el. laiškai Jūsų darbuotojams, siekiant išvilioti jų prisijungimo duomenis, užkrėsti kompiuterį kenksminga programine įranga. Socialinės inžinerijos metu nėra įrašomi prisijungimo slaptažodžiai, taip pat kompiuterinė įranga neužkrečiama kenksminga programine įranga ar kitaip sutrikdoma darbuotojų ar įrangos veikla. Socialinės inžinerijos atakos yra pritaikomos pagal Įmonės veiklą, naudojamą infrastruktūrą ar perkamas paslaugas.

 

   Darbuotojų atsparumo vertinimas parodo ar darbuotojai geba atpažinti kenksmingą veiklą, žino procesus kaip reikia elgtis, jei tokią veiklą pastebėjo, įvyko informacijos saugumo incidentas ar atskleidė Kliento informaciją kibernetiniams nusikaltėliams.

Kartu su darbuotojų atsparumo vertinimu gali būti organizuojami ir informacijos saugumo mokymai darbuotojams.

  • Susipažinti su privatumo politika galite čia