IBM Power Systems serveriai

Buvimas IT Superherojumi reiškia nuolatinį buvimą technologijų ir inovacijų viršūnėje. Sunkų darbą sprendžiant rytojaus problemas. Nesustabdomas duomenų augimas sukuria naujus iššūkius Jūsų verslui. Keli iš jų – dirbtinio intelekto panaudojimo galimybės, didelė debesijos sprendimų įvairovė. Svarbiausia suprasti – tai, kaip jūs laikote, analizuojate ir apsaugote duomenis yra kritiškai svarbu įgaunant konkurencinį pranašumą šiuolaikinėje duomenimis prisotintoje verslo aplinkoje.

Mindaugas Valeiša
Projektų vadovas

Analitikos, HPC ir AI uždaviniams, kuriems reikalingas našumas ir GPU naudojimas

Susikurkite pažangiausią modernią infrastruktūrą analizės, HPC ir dirbtinio intelekto (AI) uždaviniams. Pasiekite 46 kartus greitesnį mašinos mokymosi efektyvumą naudodami pažangius verslui skirtus serverius.

Norite sužinoti daugiau?

Lanksčiai infrastruktūrai. Įvairiems uždaviniams su AIX ir Linux OS

Galingi, lankstūs serveriai, sukurti įvairiems darbo krūviams ir kritinėms programoms AIX, IBM i ir Linux aplinkose.

Norite sužinoti daugiau?

Didžiausios mašinos dideliems uždaviniams. Išskirtiniam saugumui ir automatizacijai

Pagreitinkite savo įmonės serverių techninę įrangą su ateities infrastruktūra.

Norite sužinoti daugiau?

Hiperkonverguota infrastruktūra: paprastumas atitinka našumą

Modernizuokite savo duomenų centrą naudodami aukščiausios klasės hiperkonverguotą infrastruktūrą, sukurtą sistemoms intensyviai dirbančioms su duomenimis, bei kritinėms sistemoms.

Norite sužinoti daugiau?

Naujos kartos IBM Power tarnybinės stotys su POWER9 šeimos procesoriais yra sukurtos debesų kompiuterijai. IBM Power tarnybinės stotys turi integruotą PowerVM virtualizaciją, kuri leidžia vartotojams susikurti įvairių tipų debesis: privačius, hibridinius ar multicloud tipo. Taip pat šios tarnybinės stotys pasižymi pripažintu patikimumu, yra optimizuotos AIX, IBM i ir Linux operacinėms sistemoms ir yra sukurtos didelio našumo kritinėms užduotims, tokioms kaip pvz. DB2 ar Oracle sistemos. IBM Power tarnybinės stotys su POWER9 šeimos procesoriais užtikrina geresnį kainos-našumo santykį nei tarnybinės stotys su x86 tipo procesoriais.