Iškeltas duomenų centras

Duomenų centro saugumas ir veikimo užtikrinimas pirmiausia priklauso nuo patalpų. patalpų duomenų centrui įrengimas dažnai sudaro didelę dalį bendro duomenų centro biudžeto. Atea grupės įmonė Baltnetos komunikacijos teikia serverių kolokacijos paslaugą – klientai gali išsinuomoti vietą savo IT infrastruktūros įrangai saugiausiame Lietuvoje Tier3 lygio duomenų centre. Klientai ne tik išvengia didelių investicijų į patalpas, bet ir gauna daug papildomų paslaugų patikėdami duomenų centro priežiūrą Baltnetos Komunikacijų specialistams.

Sužinokite daugiau apie Baltnetos Komunikacijų duomenų centrą ir jo teikiamas paslaugas.

 

Baltnetos Tier 3 duomenų centras įrengtas dedikuotame pastate. Pastatas tikslingai nepažymėtas prekiniais ženklais. Jo teritorija aptverta ir saugoma visą parą. Du atskiri įvažiavimai skirti dabuotojams ir duomenų centro svečiams.

Tier 3 duomenų centre yra daugiau nei 100 serverių spintų, kuriose telpa daugiau nei 4 400 serverių. Energijos tiekimui užtikrinti Kiekvienas APC Symmetra PX UPS yra dubliuotas N+1 lygiu. Taip pat nutrūkus elektros tiekimui iš elektros tinklų, įsijungia 4 dyzeliniai generatoriai. Nuotraukoje – 42U APC AR3150 750 x 1070 mm serverių spintos, 7,2 kW per spintą.

Duomenų centro klientų atsakingi darbuotojai gali patys prižiūrėti savo techninę ir programinę įrangą, fiziškai patekti į duomenų centrą naudodamiesi tam skirta autorizacija. Esant būtinybei klientų darbuotojai gali naudotis laikinų darbo vietų patalpa.

 

Šarūnas Pliska
Verslo centrų skyriaus vadovas