IT infrastruktūros saugumo ir tvarumo įvertinimo paslauga

Siūlome atlikti profesionalų jūsų gamybos įmonės IT infrastruktūros saugumo ir tvarumo įvertinimą. Remiantis gerosiomis praktikomis ir patirtimi dirbant su gamybos įmonėmis, mūsų IT architektai įvertins visus jūsų tinklo komponentus, gamybos tinklo architektūrą, tvarumą bei atliks išorinių informacinių sistemų saugumo patikrinimą.

Atlikus įvertinimą ir testavimą mes pristatysime išsamią ataskaitą, kurioje pateiksime nustatytas grėsmes, rastas saugumo spragas, trūkumus ir saugumo rekomendacijas. Be to įvertinsime ir galimų prastovų laiką, o remiantis šia informacija jūs galėsite įvertinti finansinę riziką. Pasinaudoję išsamia ataskaita ir rekomendacijomis, jūsų IT specialistai ar išorinis tiekėjas gebės užtikrinti maksimaliai nepertraukiamą įmonės veiklą.

Gamybos įmonės veikla gali sutrikti ar net visiškai sustoti dėl aktyvių ar pasyvių IT infrastruktūros saugumo ir tvarumo grėsmių, pavyzdžiui:

 

Neteisėto duomenų šifravimo siekiant gauti išpirką
Bevielio ryšio (wifi) stotelių veiklos sutrikdymo
Iš namų atsineštų darbuotojų kompiuterių ar išmaniųjų įrenginių
Neatsargių ar tyčinių darbuotojų veiksmų
Tinklo pažeidimo dėl ugnies, vandens ar statybos darbų

Identifikuotos grėsmės

Identifikuojamos IT infrastruktūros grėsmės, trūkumai ir saugumo spragos –  efektyvi priemonė profesionaliai prevencijai ir nuostolių išvengimui.

Tvarios IT infrastruktūros vystymas

Pateikiamas detalus esamos IT infrastruktūros aprašas – objektyvus pagrindas IT infrastruktūros tobulinimui.

Pagrįstos ir racionalios IT investicijos

Parengiami IT infrastruktūros tobulinimo planai – galimybė tiksliai, pagrįstai ir kryptingai planuoti su IT susijusias investicijas.

Mūsų paslaugų kaina – fiksuota;
Pasiūlymą pateikiame per 1 – 2 d.d.;
Paslaugą suteikia IT architektai turintys 10+ metų patirtį;
Dirbame su gamybos įmonėmis ir išmanome jų specifiką;
Mūsų paslaugos atsiperka per saugumo grėsmių prevenciją;