Cisco Umbrella – papildomas saugumo lygis Jūsų organizacijoje

   Keičiantis darbo vietos sąvokai vis dažniau dirbame ne biure. Vietos darbui pasirinkimą riboja tik interneto ryšys ir organizacijos politika. „Gartner“ duomenimis vidutiniškai penktadalis įmonės duomenų srauto sugeneruojama ne ofise, aplenkiant tinklo perimetrą, brangias ir galingas ugniasienes.

   Darbuotojas esantis „už tinklo ribų“ yra labiau pažeidžiamas. Kartu ir organizacija, kuriai sukontroliuoti ir apsaugoti kiekvieną darbuotoją – didelis iššūkis. Jeigu jūsų saugumo strategija apsiriboja tik tinklo perimetro sauga, organizacija nėra apsaugota. Ji tampa labiau pažeidžiama malware, ransomware, phising ir kitoms atakoms.

Sumažinkite saugumo komandos skiriamą laiką malware infekcijų valymui su Cisco Umbrella pirmosios linijos gynyba. Grėsmė bus pašalinta dar prieš padarant bet kokią žalą.

Cisco Umbrella blokuoja DNS užklausas į blogą reputaciją ar įtartinus domenus, taip vartotojai išvengia užkrato ir malware aktyvavimo. Umbrella gali veikti ir kaip debesų kompiuterijos WEB proxy paslauga.

Būkite ramesni dėl organizacijos saugumo. Cisco Umbrella leidžia stebėti kiekvienos atakos/incidento eigą ir rezultatą.

Cisco Umbrella pateikia informatyvias ataskaitas apie vartotojų ir piktavalių veiksmus, sąsajas su globaliais procesais ir plataus mąsto atakomis. Umbrella integruojasi su eile kitų saugumo sprendimų informacijos apsikeitimui.

Cisco Umbrella leidžia stebėti ir kontroliuoti debesijos programų naudojimą organizacijoje, realiu laiku matyti prie tinklo prijungtų įrenginių (IoT) kreipinius.

Suvaldykite nesankcionuotus tinklo įrenginius, programinę įrangą ir debesų kompiuterijos naudojimą jūsų organizacijoje, pamatykite grėsmes prieš įvykstant incidentui.

Cisco Umbrella saugą įgyvendina DNS užklausų lygyje, dėl to valdymas ir kontrolės atgalinis ryšys užtikrinamas nepriklausomai nuo naudojamo tinklo prievado ar protokolo.

Pažangūs analitikos įrankiai leidžia laiku pastebėti tikslines atakas, pasikartojančias žalingas veiklas, nesvarbu kuriose pasaulio dalyse dirba jūsų kolegos.

Siūlome paslaugą išbandyti nemokamai: