IT Dirbtuvės – Hibridinė debesija su Microsoft Azure

Mokymų trukmė – 16 akademinių valandų (2 dienos)

Kviečiame dalyvauti ATEA, organizuojamuose praktiniuose debesų kompiuterijos administravimo įgūdžių ugdymo mokymuose. Mokymų tikslas – suteikti bazines praktines žinias, kurių pagalbą techniniai IT specialistai, esant poreikiui, galės greitai sukurti ir pritaikyti organizacijos poreikiams Microsoft Azure IaaS ir SaaS debesų kompiuterijos technologijas bei jas administruoti.

Pagrindinės mokymų temos:

  • Kaip sukurti Microsot Azure debesijos paskyrą ir ją valdyti/administruoti?
  • Kaip sukurti hibridinę IT infrastruktūrą, t.y. kaip sujungti nuosavą IT infrastruktūrą su Azure platforma – AD sinchronizacija, vartotojų administravimas, VPN ryšys, IP adresavimo valdymas, tinklų konfigūravimas?
  • Kaip Azure platformoje sukurti virtualų serverį (Windows, Linux, SQL, web server), kaip kurti ir pridėti duomenų saugyklas?
  • Kaip migruoti/perkelti virtualius serverius tarp Azure ir nuosavos IT infrastruktūros (VMware, Hyper-V)?
  • Rezervinio kopijavimo į Azure platformą, naudojant Azure Backup (MARS), Azure Backup Server ir Veeam Backup priemones, konfigūravimas.
  • Avarinio atstatymo konfigūravimas Hyper-V ir VMware infrastruktūroms, naudojant Azure platformą.

Mokymų nauda Jūsų organizacijai:

  • Techninis (-iai) specialistas (-ai) išmoksta greitai sukurti ir naudotis hibridine debesų kompiuterijos architektūra;
  • Už kiekvieną dalyvaujantį atstovą organizacijai bus suteikiamas 250,00 EUR be PVM Azure debesų kompiuterijos resursų kreditas, kurį bus galima naudoti mokymų metu ir po jų kasdienėje organizacijos veikloje. Kreditas galioja 12 mėnesių nuo mokymų dienos;
  • Siekiant greito žinių įsisavinimo numatoma, kad mokymų dalyviai per mokymus turės aukščiau įvardintą Azure debesų kompiuterijos resursų kreditą ir galės jau mokymų metu susikonfigūruoti hibridinę IT infrastruktūrą. Prieš mokymus ATEA atstovai susisieks su mokymų dalyviais ir pateiks išsamią informaciją, ką reikia pasiruošti mokymams – kokių administravimo teisių ir prieigos resursų reikės iš organizacijos IT infrastruktūros pusės paruoštų mokymų dienai;

 

Mokymų kaina – 1100,00 EUR be PVM vienam asmeniui.

Mokymų trukmė – 16 akademinių valandų (2 dienos).

Papildoma informacija: suteikiamas Azure debesų kompiuterijos resursų kreditas gali būti naudojamas su visais resursais nurodytais šios svetainės skyriuje „Detailed Pricing Information“: https://azure.microsoft.com/en-us/pricing/.

Registruokitės dabar:

Data: 2018-09-12
Laikas: 9:00
Vieta: Atea, Rutkausko g. 6

Papildoma informacija:

Kaina: 1100,00 EUR

Registruotis