Darbo vietos 2018-04-27

Spausdinimo auditas – galimybė sutaupyti iki 30% spausdinimo išlaidų

Ar jums pažįstamas jausmas, kai augant įmonei suprantate, kad tam tikros besiplečiančios IT ūkio dalys tampa sunkiai valdomos? Kai nuolat tenka ieškoti papildomų resursų, nes suplanuotas biudžetas yra viršijamas? Kai nuolat yra užglaistomi kylantys Jūsų darbuotojų nepasitenkinimo „gaisrai“, tačiau Jūs norite išspręsti pačią problemą, o ne jos pasekmes?

Būtent tokia situacija nutinka mūsų klientams, kai spausdinimo ūkis tampa didelė ir neskaidri našta įmonei.

Apie viską nuo pradžių.

Paklauskite savęs, ar tiksliai žinote, kiek ir kokių įrenginių turite? Kurie yra veikiantys ir tvarkingi, o kurie reikalauja remonto ar detalių keitimo? Kiek pakaitinių įrenginių tenka laikyti sandėlyje, tam kad operatyviai galima būtų pakeisti viename ar kitame skyriuje? Kiek ir kokių medžiagų reikia nupirkti šį mėnesį, kad  sugedus spausdintuvui, galėtumėte greitai jį sutvarkyti? Kodėl kai kurie skyriai prašo tiek daug spausdintuvų kasečių, nors dirba tik keletas darbuotojų? Ir kaip galima šioje situacijoje pradėti taupyti spausdinimo išlaidas?

Klausimų būna ir daugiau ir tikriausiai seniai galvojate, kad padėtį reikia keisti iš esmės, bet nežinote nuo kuo pradėti ir vis atidedate ateičiai.

Biznio mašinų kompanija (BMK) jaučia pareigą padėti klientams padaryti pirmą žingsnį ir siūlo pasinaudoti spausdinimo infrastruktūros audito paslauga.

Analizuodami Jūsų ūkį atsakome į pagrindinius klausimus:

  • Kokią įrangą tiksliai turite?
  • Kurioje vietoje spausdinimo įranga stovi?
  • Kiek kainuoja spausdinimo infrastruktūra?
  • Ir kaip visą tai galima efektyviai sutvarkyti?

Apžiūrėdami visus įmonėje esančius skyrius, išsiaiškinama kur tiksliai stovi įrenginiai ir kokio modelio jie yra. Vėliau tiek darbo vietos, tiek įranga sužymima ant pastato plano. Suskaičiuojama kiek tiksliai kiekvienas įrenginys spausdina kopijų per tam tikrą laiką.  Ši informaciją leis efektyviai išnaudoti ir pastatyti spausdinimo įrenginius, ten kur jų labiausiai reikia. Šis žingsnis leidžia darbuotojams dirbti produktyviau. Įsivaizduokite, jei greta jūsų kabineto yra spausdintuvas, tačiau juo niekas nesinaudoja, tik kolegė, kuri ateina iš kito koridoriaus galo. Tuomet efektyviau pakeisti spausdinimo įrenginio vietą, taip darbas vyktų greičiau.

Gal jūs turite 20 spausdintuvų, bet iš atlikto audito pastebėsite, kad jūsų įmonei užtektų 15 ir sumažinsite spausdintuvų skaičių, kartu sumažės ir įmonės išlaidos.

Kadangi norite rūpintis savo darbuotojai, BMK specialistai pateikia apklausą ir tiems žmonėms, kurie naudojasi spausdinimo įrenginiais, taip išsiaiškinamas įrenginių poreikis, tinkamiausia lokacija. Išsprendus keliamas problemas, darbo našumas padidės.

Tikriausiai svarbiausia audito dalis, kuomet  BMK tiksliai pateikia, kiek jums kainuoja visas spausdinimo ūkis. BMK paskaičiuoja eksploatacijos kaštus kiekvienam įrenginiui. Na, o kai žinosite kiek išleidžiate, tuomet galėsite pasirinkti, norite sutaupyti ar likti prie savo turimos spausdinimo infrastruktūros.

Jei jaučiate, kad šis straipsnis apie jūsų situaciją, pasinaudokite BMK siūloma paslauga ir pradėkite pirmus žingsnius link darbo efektyvinimo ir galimybės sutaupyti iki 30% spausdinimo išlaidų.

Po sėkmingai atlikto audito, įsivertinę dabartinę padėtį ir siūlomus pakeitimus, galite pasirinkti BMK spausdintuvų priežiūrą. Taip Jūs gaunate 100 proc. įrenginių priežiūrą, proaktyviai stebimus gedimus ar dažų likučius, kuriuos prižiūri ir reaguoja BMK komanda. Klientas dar gali nežinoti, kad spausdintuve trūksta dažų ar iškilo kitos problemos, tačiau BMK tai mato ir prieš jums pastebint nesklandumus, jie jau būna pašalinti. Taip taupomi ne tik piniginiai kaštai, bet ir jūsų ar jūsų darbuotojų laikas.

 

via GIPHY

Norite sužinoti daugiau apie IT?