Krepšelis Uždaryti

Jūsų krepšelis tuščias

Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

Zyxel SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC...

Zyxel SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC...

ZyXEL - Zyxel SFP-SX-D

Prekės nr.: 91-010-204001B
Sandėlyje (+20)
10-12 d.d.

105,42

Domina finansavimas?

3,42/mėn.

Specifikacija

  • Product Description

    Zyxel SFP-SX-D - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE
  • Device Type

    SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC multi-mode
  • Form Factor

    Plug-in module
  • Cabling Type

    1000Base-SX
  • Data Transfer Rate

    1 Gbps
  • Data Link Protocol

    GigE
  • Max Transfer Distance

    550 m
  • Manufacturer Warranty

    5-year warranty
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Prekės kategorija

    Optiniai imtuvai SFP imtuvai
  • General

  • Device Type

    SFP (mini-GBIC) transceiver module
  • Form Factor

    Plug-in module
  • Networking

  • Connectivity Technology

    Wired
  • Cabling Type

    1000Base-SX
  • Data Link Protocol

    GigE
  • Data Transfer Rate

    1 Gbps
  • Max Transfer Distance

    550 m
  • Features

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Expansion / Connectivity

  • Interfaces

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
  • Compatible Slots

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Manufacturer Warranty

  • Service & Support

    Limited warranty - 5 years
Cookie Settings