Karjera

Karjera

Atea – ypatinga vieta. Čia dirba informatikos studentai ir labiausiai patyrę sistemų kūrimo vilkai, komandos žaidėjai ir užsidarę individualistai, filosofai ir praktikai, vilniečiai ir alytiškiai, sportininkai ir darboholikai, Microsoft fanai ir Apple fanai. Visi randa vietą siekti savo tikslų. Nes Atea – The Place To Be.

praktikos vietos

Studentai, studijuojantys įvairias IT srities specialybes, turi galimybę atlikti praktiką ir ne tik įvykdyti universiteto programoje numatytas užduotis, bet ir realiai „pasimatuoti“ pasirinktą profesiją, įgyti praktinių jos įgūdžių. Darbštiems, smalsiems ir imliems studentams dažnai jau praktikos metu pasiūlome darbo vietą. Pastovių praktikos vietų ar jų skaičiaus nesame apriboję: gavę studento prašymą ir CV, svarstome kiekvieną kandidatūrą kaip ir pokalbyje dėl darbo. Norinčius pasiteirauti dėl praktikos galimybės, prašome kreiptis el. paštu atranka@atea.lt

 

The Place to Be – mūsų šūkis, kuriuo kuriame vietą laimingiems darbuotojams. Viena didžiausių mūsų įmonės vertybių – kolektyvas. Neformalus bendravimas, bendros šventės ir susibūrimai, minimali hierarchija, įvairiausių darbuotojų iniciatyvų įgyvendinimas mus visus vienija siekiant bendro tikslo.

 

Visi kartu mes:

  • Švenčiame vasaros/žiemos šventes
  • Organizuojame baidarių/dviračių/pėsčiųjų žygius
  • Organizuojame tinklinio/krepšinio/stalo teniso/stalo futbolo turnyrus
  • Esame subūrę savo bėgikų klubą
  • Inicijuojame socialines akcijas
  • Kuriame tradicijas

 

Ir tai tik dalis to, ką mes mėgstame veikti drauge!