Apie Atea

Kuriame Lietuvą su IT

 

Mums gera matyti sparčiai augančią savo šalį. Tačiau mes norime dar daugiau. Norime padėti mokykloms diegti efektyvesnius mokymo būdus. Norime sustiprinti policiją ir padėti gydytojams pagerinti gydymo paslaugų kokybę. Norime padėti eksportuojančioms Lietuvos įmonėms tapti dar konkurencingesnėmis Europoje ir pasaulyje. Norime suteikti mūsų verslininkams dar daugiau galimybių realizuoti savo vizijas.

 

Būdami informacinių technologijų lyderiai, mes labiau nei bet kada galime prisidėti kuriant dar geresnę Lietuvą.

 

Kartu su savo klientais ir partneriais mes kuriame Lietuvą su IT. Esame sukaupę platų produktų, kompetencijų ir paslaugų portfelį, todėl būsime su Jumis technologijų diegimo kelyje nuo pradžios iki galo – nuo poreikių analizės ir sprendimo sukūrimo iki pilno įgyvendinimo ir priežiūros. Drauge su Jumis diegdami pasaulinio lygio IT sprendimus klojame pamatus išmanesnei ir inovatyvesnei Lietuvai.

Atea plečiasi ne tik teikdama vis daugiau paslaugų vis didesniam klientų skaičiui, bet ir įsigydama kitas įmones. Atea sudėtyje Lietuvoje veikia šios įmonės:

Baltnetos komunikacijos – valdo vieną moderniausių Baltijos šalyse TIER3 duomenų centrą, teikia IT infrastruktūrą bei programinę įrangą kaip paslaugą, taip pat teikia interneto, telefonijos, vaizdo stebėjimo paslaugas.

BMK (Biznio mašinų kompanija, UAB) – teikia valdomas spausdinimo paslaugas, diegia vaizdo ir garso sprendimus biurams, konferencijų salėms, viešoms erdvėms, taiko technologijas moderniam mokymui ir mokymuisi.

EIT Sprendimai – specializuojasi tinklų ir komunikacijos sprendimuose, diegia ir prižiūri skambučių centrus, diegia saugos sprendimus.