Atea

Mes motyvuoti kaip asmenybės ir komandos nariai. Stengiames būti geriausi savo rinkose ir padėti savo klientams bei partneriams būti pirmaujančiais savo veiklose. Mūsų visų smalsumas yra vidinė varomoji jėga ieškant efektyvių būdų kurti geresnę ateitį Lietuvai.

"Mūsų strategija - ugdyti organizacijos kompetenciją ir padėti klientams skaitmeninės transformacijos procese. Plečiame „Atea“ paslaugų pasiūlą, kad būtume pagrindiniai įrangos tiekėjai, integruotojai ir paslaugų teikėjai mūsų rinkose."
Steinar Sønsteby
Atea Group CEO

Karjera

Atea visada ieško naujų talentų ir kompetetingų specialistų. The Place to Be – tai šūkis atspindintis mūsų požiūrį į darbuotojus, partnerius ir klientus. Viena didžiausių mūsų įmonės vertybių – kolektyvas. Kolektyve greitai pajusi neformalų bendravimą, daugybę bendrų švenčių ir susibūrimų, net nepastebėsi hierarchinių laiptelių bei galėsi siūlyti ir įgyvendinti savo iniciatyvas! Visa tai mus visus vienija siekiant bendro tikslo. Jei nori prisijungti prie TP2B komandos, ieškok skelbimų nuorodose žemiau!

 

Apie Atea

Kartu su savo klientais ir partneriais mes kuriame Lietuvą su IT. Esame sukaupę platų produktų, kompetencijų ir paslaugų portfelį, todėl būsime su Jumis technologijų diegimo kelyje nuo pradžios iki galo – nuo poreikių analizės ir sprendimo sukūrimo iki pilno įgyvendinimo ir priežiūros.

Drauge su Jumis diegdami pasaulinio lygio IT sprendimus klojame pamatus išmanesnei ir inovatyvesnei Lietuvai.

Atea įmonių grupėje Lietuvoje veikia šios įmonės:

  • Baltnetos komunikacijos – valdo vieną moderniausių Baltijos šalyse TIER3 duomenų centrą, teikia IT infrastruktūrą bei programinę įrangą kaip paslaugą, taip pat teikia interneto, telefonijos, vaizdo stebėjimo paslaugas.
  • BMK (Biznio mašinų kompanija, UAB) – teikia valdomas spausdinimo paslaugas, diegia vaizdo ir garso sprendimus biurams, konferencijų salėms, viešoms erdvėms, taiko technologijas moderniam mokymui ir mokymuisi.
  • EIT Sprendimai – specializuojasi tinklų ir komunikacijos sprendimuose, diegia ir prižiūri skambučių centrus, diegia saugos sprendimus.
 

The place to be

for partners

and You.