Galingas būdas įkvėpti, kurti ir mokytis.

„Apple“ produktai suteikia mokiniams bei studentams laisvės tyrinėti ir reikšti naujas idėjas bet kur. „Mac“ turi galią įgyvendinti savo didžiausias idėjas. Integruotos programos ir intuityvi programinė įranga sukuria neįtikėtinai asmenišką kiekvieno studento mokymosi patirtį.

Apple School Manager.

Apple School Manager – įrankis skirtas mokykloms, kurios naudoja Apple produktus. Internetiniame portale, kuris lengvai suprantamas kiekvienam IT naudotojui, galima vartotojams suteikti mokyklos Apple ID prisijungimus, paruošti įrenginius mokymo įstaigos tikslams, įstaigos vardu įsigyti programėles ir knygas bei leisti mokytojams naudotis įrankiais mokymo tikslams – ir viskas vienoje vietoje! Tik su Apple School Manager pagalba galima įjungti Shared iPad funkcionalumą – su vienu planšetiniu įrenginių gali mokytis daug moksleivių tik su savo duomenimis.

Susisiekite dabar

200GB iCloud kiekvienam.

Naudojant Apple įrenginius – visi mokytojai bei moksleiviai esantys mokyklos sistemoje – gauna 200GB nemokamos „iCloud“ duomenų saugyklos. Čia jie gali pasiekti savo dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitų tipų failus. Taip pat galima laikyti ir sinchronizuoti užrašus tarp skirtingų įrenginių, saugoti kalendorius, naršyklės duomenis ir priminimus.

Įrenginių valdymas.

Atea Įrenginių Valdymo Paslauga (ĮVP), į vieną paketą sujungia platų paslaugų rinkinį: įrenginio nuomą, jo garantiją, įrenginio draudimą nuo įvairių rizikų, aptarnavimą, priedus ir mobiliųjų įrenginių valdymą su Cisco Meraki arba Jamf centralizuotomis sistemomis. Šių įrankių pagalba įrenginiuose galima nustatyti slaptažodžių reikalavimus, uždrausti prieigą prie nustatymų keitimo arba išjungti standartines įrenginio funkcijas. Taip pat įrenginiuose galima įdiegti automatinius įmonės Wi-Fi nustatymus, pridėti kiekvienam įrenginiui, el.pašto nustatymus pagal vartotoją, diegti bei trinti programas ir pagal poreikį uždrausti prieigą prie tam tikrų internetinių portalų.

Susisiekite su Apple produktų vadovu.

    Susipažinau su UAB „Atea“ pateikta privatumo politika
  • Susipažinti su privatumo politika galite čia