Atea yra geriausias Jūsų Apple partneris Lietuvoje. Turėdami daugiau nei 25 metus patirties rinkoje, vienydami daugiau nei 600 darbuotojų Lietuvoje, esame pirmaujantis IT sprendimų tiekėjas Baltijos šalyse. Su mobiliųjų įrenginių valdymu (MDM) padėsime paruošti ir valdyti visus macOS ir iOS įrenginius Jūsų įmonėje, taip suteikiant Jums visišką įrenginių kontrolę ir papildomus saugumo sprendimus.

Kodėl Apple?

„Apple“ programinė įranga yra galinga ir intuityvi. Visi produktai yra saugūs, patikimi, suderinami su bet kokia biuro aplinka ir lengvai diegiami. Įranga veikia sklandžiai ir suteikia patirtį, kurios negausite su jokiu kitu gamintoju. Naudodami „Apple“ įrangą reikalingą informaciją pasieksite, kai jums jos labiausiai reikės.

Apple įrenginiai

 

Finansavimas.

Apple įrangą nuomoti yra pigiau nei ją įsigyti. Naudodami finansavimo paslaugą, įrenginius gausite su visų rizikų draudimu ir pratęsta garanatija visam laikotarpiui. Taip Jūs savo IT ūkį galite paversti žymiai lankstesniu, naudotis įranga su papildomais privalumais, o po pasirinkto nuomos laikotarpio sumokėsite mažiau nei būtumėte sumokėję įsigydami įrenginį atskirai.

Daugiau informacijos

Sprendimai verslui.

Diegiame ir rūpinamės Apple įrenginių valdymu. Pasitelkdami Cisco Meraki, JAMF arba VMware centralizuojame mobilių įrenginių valdymo sistemą, kuri leidžia stebėti mobilius bei stacionarių kompiuterių buvimo vietas*, jų naudojimo laiką, inventorizuoti įrenginių techninius parametrus bei naudojamą programinę įrangą, kontroliuoti diegiamas programas ir jų versijas. Sistema taip pat leidžia automatiškai diegti programinę įrangą, riboti vartotojų ar vartotojų grupių programų naudojimą, prieigą prie konkrečių tinklo resursų, riboti įrenginių naudojimo funkcionalumą ir daug daugiau.

Įrenginių supirkimas.

Keiskite senus Apple įrenginius į naujesnius. Dabar naujausią Apple įrangą įmonės gali atnaujinti už prieinamą kainą. Dėl galimybių susisiekite su mūsų Apple produktų vadovu.

IT ūkio priežiūra.

Savo IT ūkį atiduokite į saugias Atea profesionalų rankas! Pasirinkite priežiūros paslaugą pagal savo poreikį – nuo konsultavimo telefonu, iki skubios 24/7 budinčių specialistų pagalbos bet kuriame Lietuvos regione.

Būkite užtikrinti sklandžiu IT ūkio valdymu – prireikus, į problemos sprendimą gali įsijungti visi Atea specialistai, kurie padės Jums spręsti įrangos įsigijimo, programavimo ir daugelio kitų sričių klausimus.

Daugiau informacijos

Susisiekite su Apple produktų vadovu.

    Susipažinau su UAB „Atea“ pateikta privatumo politika
  • Susipažinti su privatumo politika galite čia