Efektyvumas ir tvarumas kartu su HP

Efektyvumas ir tvarumas kartu su HP

Tikras tvarumo ir efektyvumo balanso pavyzdys

Žmonės vis dažniau renkasi įrangą iš  tvarių prekės ženklų, todėl verslo požiūris į ekologiškumo klausimus turi būti toks pat rimtas, kaip ir vartotojų. Tai turėtų būti ne tik  korporatyvinės varnelės uždėjimas ar vidinės iniciatyvos, o svarios investicijos į technologijas, sukurtas atsižvelgiant į planetą ir žmones, kaip į visumą.

HP visuomet skyrė daug dėmesio tvarumui – be daugybės įvairių tvarumo iniciatyvų šiandien HP jau perdirbo daugiau nei 1,7 milijono svarų vandenyne rasto plastiko ir šis skaičius nuolat auga. Perdirbtas plastikas naudojamas gaminant HP produktus.

Dėl naujos įrangos kartos našumo, galingų procesorių, ilgai veikiančios baterijos ir universalios formos, gamtai draugiški HP įrenginiai šiuolaikiniam vartotojui suteikia viską, ko reikia norint sklandžiai ir produktyviai dirbti iš bet kur.

Kompiuteriai, pagaminti iš perdirbtų medžiagų

„HP ProBook 640 G8“ – sukurtas sąmoningiems ir mobiliems darbuotojams

"HP ProBook 640 G8“ – lengvas, galingas ir ekonomiškas nešiojamas kompiuteris. Jis sveria tik 1,37 kg, o baterija veikia iki 13 valandų. Šis kompiuteris turi greito krovimo funkciją - iki 50% baterijos talpos įkraunama per 30 minučių, todėl jis puikiai tinka nuotoliu dirbantiems kolegoms. Šis kompiuteris suteiks galimybę dirbti patogiai ir saugiai, kad ir kur darbuotojas nuspręstų būti.

Visiškai metalinis kompiuterio korpusas, pagamintas iš perdirbto aliuminio ir magnio,

yra patvarus, patrauklus ir lengvai valomas. 

Po metalinio dizaino gaubtu rasite „Intel i5“ serijos mobiliuosius procesorius, kurie užtikrina našumą ir modernų budėjimo režimą, kuris leidžia naudotojui sugrįžti į darbinę aplinką akimirksniu.

Taip pat, naudojant "HP ProBook 640 G8“ galima rinktis „Wi-Fi 6“ ar 4G LTE ryšį, tai leidžia vartotojui lengvai dirbti nuotoliniu būdu.


Visos galimybės sutalpintos į ekologišką rėmą:

-        Šnabždesio tylumo klaviatūra, kurios klavišai pagaminti iš 50% perdirbtų DVD diskų

-        Perdirbto aliuminio ir magnio korpusas

-        Daugiau nei 62% mechaninių dalių pagaminta iš perdirbtų medžiagų

-        Aukšto efektyvumo maitinimo blokas

-        Garsiakalbių dėžutė dalinai pagaminta iš perdirbto vandenyno plastiko, o garsiakalbių korpusai pagaminti iš 50% perdirbtų medžiagų

-        Formuotos plaušienos pakuotė

-        Išorinė dėžutės pakuotė ir pluošto pagalvėlė pagaminta iš 100% tvarių medžiagų

Susipažinkite su kitais įdomiais HP ekologiškos serijos priedais
 „HP Dragonfly Elite G2“

Neįtikėtinai lengvas ir tvirtas kompiuterio korpusas turi vaivorykštinį laumžirgio atspalvį. Kompiuteris gali būti valdomas balsu, turi ilgai veikiančią bateriją, vidiniai procesai vyksta sklandžiai ir nenutrūkstamai.

Kaip ir „Aero G7“, taip ir „Dragonfly G2“ išorinis korpusas yra lengvai valomas. Taip pat kompiuteris turi „HP Easy Clean“ funkciją.

Tvarumo faktai:

-        Korpuso gamyboje naudojamos perdirbtos medžiagos, įskaitant ir perdirbtą vandenyno plastiką

-        5% ekrano rėmelio komponentų ir garsiakalbis yra pagaminti iš perdirbto vandenyno plastiko

-        Kompiuterio pakuotė pagaminta iš 100% tvarių medžiagų