Lenovo ThinkPad L serija

LENOVO ThinkPad L serija

Aukščiausi ThinkPad standartai ieškantiems nestandartinio nešiojamo kompiuterio

Kuomet svarbu kokybės ir kainos santykis, Lenovo ThinkPad L serijai nėra lygių. Tai neįtikėtinai galingi nešiojami kompiuteriai, kuriuose legendiniai Lenovo ThinkPad pasiekimai dera su naujausiomis technologijomis.

Pristatome Lenovo ThinkPad L seriją – patvari, saugi ir velniškai galinga įranga už patrauklią kainą.

PARAMETRAI, KALBANTYS PATYS UŽ SAVE

Ilgametį Lenovo inžinierių darbą vainikavę ThinkPad pasiekimai išsaugoti ir Lenovo ThinkPad L serijoje. Skysčiams atspari*, apdovanojimus ir vartotojų pripažinimą pelniusi klaviatūra, ikoniškasis TrackPoint mygtukas ir solidus, laikui nepavaldus verslo klasės dizainas. Tačiau tai toli gražu ne viskas, ką siūlo Lenovo ThinkPad L serijos nešiojami kompiuteriai.

* Konkretaus modelio atsparumą vandeniui rekomenduojame papildomai pasitikrinti www.lenovo.com

Lenovo ThinkPad L14 Gen3

Lenovo ThinkPad L15 Gen3


7 priežastys, kodėl Lenovo ThinkPad L serijai atsispirti paprasčiausiai neįmanoma!

Neįtikėtinai galingi
Lenovo ThinkPad L serijos nešiojami kompiuteriai tiesiog užprogramuoti milžiniškiems darbo krūviams ir nesibaigiančioms pramogoms laisvalaikiu. Naujausios kartos Intel® arba AMD Ryzen™ procesoriai nepalieka vietos kompromisams, todėl nereikės aukoti atminties parametrų dėl spartesnio kompiuterio veikimo. Negana to, galima komplektacija su dedikuota AMD Radeon™ arba Intel® Iris® vaizdo plokšte pakylės naudojimosi kompiuteriu patirtį į naujas aukštumas.

Daugiasluoksnė apsauga
Būdami pirmieji rinkai pasiūlę nešiojamą kompiuterį su uždengiama kamera, Lenovo pelnytai žengia saugumui skirtų technologijų kūrimo priešakyje. Integruoti ThinkShield saugumo sprendimai, veido atpažinimo technologiją naudojanti kamera, naujasis Power-on Touch biometrinių duomenų skaitytuvas ir daugybė kitų parametrų sukurti tam, kad naudodamiesi Lenovo ThinkPad L serijos nešiojamu kompiuteriu būtumėte ramūs tiek dėl prietaiso, tiek dėl savo duomenų saugumo.

Daugiau patogumo
Lenovo įsiklauso į kiekvieną vartotojo pageidavimą, todėl Lenovo ThinkPad L serijoje dar daugiau patogiam kompiuterinės įrangos naudojimui dedikuotų parametrų. Norisi plačiau išdėstytos klaviatūros? Prašom. Didžiąją darbo dalį tenka skirti vaizdo skambučiams? Tuomet tebūnie skambučio kokybė verta kiekvienos pokalbiui skiriamos sekundės. Full HD nešiojamo kompiuterio kamera ir Dolby® Voice AI triukšmo slopinimo funkcija užtikrins, kad maksimaliai mėgautumėtės nuotolinėmis vaizdo konferencijomis. Tuo tarpu net tyliausią garsą lengvai „pagaunanti“ Dolby® Audio™ garsiakalbių sistema leis po darbo pasilepinti mėgstamo filmo ar serialo seansu, vertu kino salės.

Neabejingi tvarumui
Visi Lenovo prietaisai gaminami pasitelkus litavimo žemoje temperatūroje technologiją taip sumažinant kenksmingų medžiagų patekimą į aplinką. Lenovo ThinkPad L serijos nešiojami kompiuteriai taip pat neabejingi tvarumui, todėl visas procesas nuo gamybos iki įrenginio pristatymo klientui yra kiek įmanoma draugiškas aplinkai. Iš perdirbtų medžiagų pagaminti ne tik kai kurie kompiuterinės įrangos komponentai, bet ir pats produkto įpakavimas.

Geresnei savijautai
Kad ir kaip dažnai nesinori savo nešiojamą kompiuterį padėti šalin, produktyvumas yra neatsiejamas nuo tinkamai subalansuoto poilsio ir darbo režimo. Lenovo ThinkPad L serijos kūrėjai skyrė didelį dėmesį vartotojų savijautos gerinimui, todėl pasirūpino įdiegti naująjį „Glance“ režimą. Specialūs nešiojamo kompiuterio parametrai sukonfigūruoti taip, kad primena vartotojui apie netaisyklingą laikyseną, o kas dvidešimt minučių paragina pasirūpinti savo rega ir trečdalį minutės skirti akių poilsiui žiūrint į tolumoje esančius objektus.

Tvirti kaip plienas
Lenovo ThinkPad L serijos nešiojami kompiuteriai tvirtumu nenusileidžia kitiems ThinkPad modeliams. Kiekvienas įrenginys yra testuojamas pagal Mil-SPEC 810G kariuomenės standartus. Tai reiškia, kad Lenovo ThinkPad L nešiojami kompiuteriai yra išbandyti pasitelkus 12 metodų ir 26 skirtingas procedūras, atkartojant pačias ekstremaliausias sąlygas. Tokius išbandymus įveikusi įranga yra tvirta kaip plienas, tad puikiai tarnautų tiek Arkties ledynuose, tiek Sacharos dykumoje.

Jokių trikdžių
Dabar bet kuriame pasaulio kampelyje galite susikurti sau labiausiai tinkančią darbo vietą. Antras monitorius, išorinis kietasis diskas ar jungčių stotelė – Lenovo ThinkPad L serijos nešiojami kompiuteriai turi jungčių kiekvienam papildomam prietaisui. Gerokai patobulintas Wi-Fi ir 4G ryšys leis kur kas sparčiau dalintis duomenimis bei užtikrins, kad internetą turėtumėte praktiškai bet kur. Negana to, beveik pilnam baterijos įkrovimui pakaks vos valandos – būtent tiek, kiek skirtumėte poilsiui nuo darbo ar pietums.

REKOMENDUOJAMOS PAPILDOMOS PASLAUGOS

PREMIER SUPPORT paslauga

Aukščiausio lygio Lenovo technikų komanda greitai ir efektyviai padeda atsiradus įrangos veiklos sutrikimams. Bet kuriuo paros metu prieinama paslauga leidžia užtikrinti kokybišką iššūkių sprendimą nuo pradžios iki pabaigos.


„ACCIDENTAL DAMAGE PROTECTION“ paslauga

Lenovo oficialių serviso partnerių teikiamas draudimo pasiūlymas, kuris apsaugo klientų ThinkPad produktus nuo netyčinio įrangos sugadinimo.* Visos aukščiau nurodytos funkcijos priklauso nuo įrenginio konfigūracijos. Tikrinkite įrenginio konfigūraciją https://psref.lenovo.com/ puslapyje arba klauskite savo pardavėjo. ThinkPad L serijos kompiuteriai gali būti sukonfigūruoti pagal jūsų poreikius.