Krepšelis

Jūsų krepšelis tuščias

ATEA.LT
Kalba
Naujas klientas
Kainos su PVM

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver module (equivalent to: Cisco MGBLX1) - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm

MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver module (equivalent to: Cisco MGBLX1) - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm

MicroOptics

Prekės nr.: MO-L-S31123CXL10

48,11