2023-06-21

„Atea“ pelno aukščiausią tvarumo apdovanojimą ketvirtus metus iš eilės

„Atea“ įmonių grupė ketvirtus metus iš eilės pelno aukščiausią, platininį „EcoVadis“ apdovanojimą už įmonės aplinkosauginę ir socialinę veiklą. Pagal šį reitingą „Atea“ ir toliau patenka tarp 1% geriausių iš daugiau nei 100 000 vertintų įmonių.

Pasaulyje pripažįstama įmonių tvarumo vertintoja „EcoVadis“ vertino „Atea“ tvarumo rezultatus pagal aplinkosaugos, etikos, žaliųjų viešųjų pirkimų, darbo ir žmogaus teisių kriterijus.  

„Didžiuojamės, kad ir vėl pelnėme „EcoVadis“ pripažinimą už mūsų pastangas tvarumo srityje. Mūsų misijoje – kurti geresnę ateitį su IT – tvarumas užima kertinę vietą. Šis pripažinimas – tai visų mūsų organizacijos padalinių bendro darbo, keliant standartus, integruojant tvarumą į mūsų politiką ir procesus bei skatinant teigiamus pokyčius naudojant IT, rezultatas“, – naujausiu įvertinimu džiaugiasi Steinar Sønsteby, „Atea“ generalinis direktorius.

Pagrindiniai faktai

Nuo metų pradžios „Atea“ pelnė kelis apdovanojimus už pasiekimus tvarumo srityje.

  • 2023 m. sausį „Atea“ antrus metus iš eilės pripažinta tvariausia pasaulio įmone IT paslaugų sektoriuje, globaliame reitinge „Global 100” ji užima 49 vietą; tokį reitingą sudaro tarptautiniu mastu vertinama tyrimų ir žiniasklaidos bendrovė „Corporate Knights“.
  • 2023 m. kovą CDP pripažino „Atea“ tiekėjų įsitraukimo lydere už įmonės bendradarbiavimą su tiekėjais sprendžiant klimato kaitos problemas.
  • 2023 m. balandį „The Financial Times“ ir duomenų kaupimo centras „Statista“.pripažino „Atea“ kaip vieną iš lyderių tarp Europos įmonių, padariusių didžiausią pažangą mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą.

Su metine „Atea“ tvarumo ataskaita ir kitais leidiniais bei tvarumo duomenimis galima susipažinti čia.