2023-11-22

„Atea” pelno „Diversity Leader 2024” pripažinimą Europoje

„Financial Times” ir „Statista“ penktą kartą paskelbė Europos „Diversity Leader 2024” reitingą. Šis 850 įmonių sąrašas sudarytas, atlikus įspūdingą 100 tūkst. darbuotojų visoje Europoje apklausą ir įvertinus įmonių įtraukties politiką bei praktiką. „Atea“ įmonių grupė tarp IT įmonių užima 50-ą vietą.

16-oje Europos šalių vykusios apklausos metu darbuotojų ir žmogiškųjų išteklių ekspertų buvo prašoma įvertinti darbdavius pagal skirtingus įvairovės aspektus, tokius kaip amžius, lytis, etninė priklausomybė, negalia, LGBTQ+ ir kitus. Į galutinį „Diversity Leader 2024“ sąrašą pateko 850 geriausiai įvertintų įmonių, tarp jų – „Atea“.

„Atea“ išsiskiria kaip lyderė, puoselėjanti įvairovę ir įtrauktį iššūkių kupiname IT sektoriuje,  kuriame ji pelno 50-ą vietą. Šis pripažinimas platesniame IT, interneto, programinės įrangos ir paslaugų sektorių kontekste pabrėžia nuoseklias „Atea“ pastangas, siekiant spręsti ir įveikti įvairovės iššūkius šiuose sektoriuose.

„Mūsų misija – būti ta vieta, kurioje mūsų darbuotojai, klientai ir partneriai nori būti. Įvairovė ir įtrauktis mums visada buvo ir yra svarbūs, todėl daug dėmesio skiriame tam, kad žmonės čia jaustųsi vertinami, o jų individualumas būtų gerbiamas. Atsižvelgiant į tai, kiek daug reikšmės nustatant finalininkus turėjo darbuotojų nuomonė, be galo didžiuojamės, kad esame įtraukti į šį sąrašą. Tai reiškia, kad mūsų darbą pastebėjo pagrindinė auditorija, o tai mums labai daug reiškia“, – sako Lisa Eklöf, „Atea Group“ vyriausioji žmogiškųjų išteklių vadovė.

Tai pirmas kartas, kai „Atea“ patenka į Europos „Diversity Leader“ sąrašą, įvertinant įmonės pasiekimus lyčių balanso užtikrinimo, skirtingų seksualinių orientacijų bei įvairių tautybių ir kultūrų darbuotojų įtraukties srityse.  Įtrauktis „Atea“ įmonių grupėje yra bendra vadovų ir darbuotojų atsakomybė, todėl tai yra vienas iš pagrindinių ramsčių, kuriais grupė grindžia savo kasdienę veiklą.