2024-07-08

„Atea“ pripažinta viena tvariausių įmonių pasaulyje

„Atea“ grupė pateko į „World‘s most sustainable companies 2024“ reitingą ir buvo pripažinta viena tvariausių įmonių visame pasaulyje. Įvertinimas skirtas pagal naują pasaulinio žiniasklaidos prekės ženklo „Time“ ir duomenų kaupimo centro „Statista R“ sudarytą reitingą. Tai – pirmasis jų tyrimas, kurio metu iš daugiau kaip 5 tūkst. įmonių visame pasaulyje buvo sudarytas tvariausių pasaulio įmonių 500-ukas.

Pirmiausia įmonės buvo vertinamos pagal pajamas, rinkos kapitalizaciją bei žinomumą visuomenėje, o vėliau perėjo griežtą keturių etapų patikros procesą, apimantį daugiau kaip 20 duomenų vertinimo kriterijų. Laimėjusios bendrovės įsikūrusios daugiau nei 30 pasaulio šalių, daugiausia iš JAV (115), Japonijos (44) ir Jungtinės Karalystės (37).

„Metai iš metų mes sunkiai dirbame, kad įgyvendintume misiją būti „The Place to Be“ tiek mūsų klientams ir darbuotojams, tiek partneriams. Neatsiejama šio tikslo dalis – tai siekis būti tvariems. Esame skandinaviška įmonė, todėl mums ypatingai didelė garbė žinoti, kad mūsų pastangos šioje srityje buvo pripažintos vienomis geriausių pasaulyje. Šis reitingas ir atrankos procesas yra etalonas, kuriuo turėtų pasekti ir kiti“, – pripažinimu džiaugiasi Steinar Sønsteby, „Atea“ generalinis direktorius.

Kiti 2024-ųjų pasiekimai:

  • „Atea“ jau trečius metus iš eilės pripažinta tvariausia pasaulio įmone IT paslaugų sektoriuje, globaliame reitinge „Global 100” ji užima 41 vietą; tokį reitingą sudaro tarptautiniu mastu vertinama tyrimų ir žiniasklaidos bendrovė „Corporate Knights“.
  • Pasaulinė ne pelno siekianti aplinkosaugos organizacija CDP pripažino „Atea“ lyderystę įmonių skaidrumo ir veiklos, susijusios su klimato kaita, srityje bei įtraukė ją į metinį sąrašą (angl. „A List“).
  • Jau penktus metus iš eilės „Atea“ įmonių grupė pelnė aukščiausią, Platininį „EcoVadis“ apdovanojimą už įmonės aplinkosauginę ir socialinę veiklą. Pagal šį reitingą „Atea“ ir toliau patenka tarp 1% geriausiųjų iš daugiau nei 130 tūkst. vertintų bendrovių visame pasaulyje.