2021-06-11

Informacija apie tiekimo terminus

Sumažinkite pasaulinių tiekimo sutrikimų įtaką jūsų užsakymams Pasauliniai tiekimo grandinės sutrikimai palietė daugelį, todėl norėtume pasidalinti su jumis, kaip „Atea“ valdo šį iššūkį. Taip pat norėtume pasiūlyti kelis patarimus, kurie gali padėti jums išvengti neigiamo susidariusios situacijos poveikio jūsų organizacijai.

Dabartinė padėtis

Smarkiai išaugus pasaulinei tokių komponentų, kaip procesoriai, plokštės ir mikroschemos, paklausai ir dėl pastarojo meto iššūkių Sueco kanale, „Atea“, kaip ir visa kita IT pramonė bei bendrai pasaulio prekyba, susiduria su įvairių komponentų trūkumu, prailginusiu mūsų tiekėjų prekių pristatymo terminus iki šešių mėnesių.

Pasaulinė tiekimo padėtis turi įtakos visiems elektronikos gaminiams, pradedant elektroniniais automobiliais ir buitine elektronika, baigiant IT įranga. Pagrindiniai veiksniai, lemiantys dabartinę pristatymo situaciją, yra šie:

  • Itin didelė asmeninių kompiuterių paklausa, kuri per pirmąjį ketvirtį išaugo 55% palyginus su ankstesniais metais (IDC)
  • Gamybos pajėgumai negali būti pakankamai greitai išplėsti, pasivejant paklausą
  • Logistikos problemos, labiausiai susijusios su siuntų gabenimu bei transportavimu iš Azijos į Europą

Prognozuojame, kad pasaulinė paklausa artimiausiu metu ir toliau viršys gamybos pajėgumus ir esama tiekimo padėtis išliks metų bėgyje.

Kaip į tai reaguoja „Atea“?

Suprantame, kad mūsų klientams tokia situacija nėra palanki. Nors šie iššūkiai yra be precedentiniai ir iš dalies nepriklausantys nuo mūsų, yra įvairių veiksmų, galinčių padėti išvengti žalos arba ją sumažinti.

Mes sutelkėme dėmesį į šiuos dalykus:

  • Išnaudojame savo padėtį rinkoje jūsų naudai. Būdami didžiausia IT tiekėja Šiaurės ir Baltijos šalyse, naudojamės tvirtų partnerysčių teikiamomis privilegijomis. Kitaip tariant, mes sulaukiame prioritetinio dėmesio iš savo partnerių, jo dėka savo klientams galėdami pasiūlyti geresnes sąlygas.
  • Dedame visas pastangas, kad jūsų užsakymai būtų pristatyti. Atea grupės tiekimo komandoje dirba 110 specialistų, kurie nuolat stebi turimus pajėgumus, optimizuoja ir planuoja pristatymą. Be to, ruošiame dideles atsargas Šiaurės ir Baltijos šalyse, taip suteikdami jums galimybę naudotis įvairiais standartiniais produktais, kurių pristatymo laikas yra trumpesnis.

Esant dabartinei situacijai, rekomenduojame:

  • Kai tik įmanoma, patvirtintus projektus pradėkite planuoti kuo anskčiau. Iš anksto įtraukite mus į savo produktų pasirinkimo procesą, kad galėtume kartu planuoti ir koordinuoti jūsų užsakymo pristatymą.
  • Būkite lankstūs rinkdamiesi produktus. Esant dabartinei situacijai, svarbus pirkimo kriterijus yra prieinamumas, taip pat, jei įmanoma, rekomenduojame rinktis standartizuotus, o ne specialiai sukurtus gaminius.

Dirbkime kartu planuodami geriausią sprendimą jūsų įmonei.

Mes padarysime viską, kad padėtume užtikrinti kuo geresnes sąlygas jūsų įmonei, todėl rekomenduojame susisiekti su savo „Atea“ pardavimų vadovu ir aptarti tinkamiausią planą, kuris atitiktų jūsų įmonės poreikius dabartinėje pristatymo situacijoje.

Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis.

 

Pasiūlymai, norintiems daugiau pasidomėti pasauline pristatymo situacija