2024-02-12

IT VADOVŲ NUOMONĖS TYRIMAS 2024

Kviečiame IT vadovus prisijungti prie tarptautinės „Atea“ iniciatyvos – vadovų nuomonės tyrimo ir taip prisidėti prie Baltijos šalių IT bendruomenės pozicijos stiprinimo. Šiaurės Europoje vadovų nuomonės tyrimas atliekamas jau nuo 2018 m., o šiais metais jis pirmąkart atliekamas ir Baltijos šalyse. Šio tyrimo tikslas – išsiaiškinti, kokią reikšmę organizacijos skiria IT sričiai verslo plėtroje, kokius mato didžiausius IT iššūkius ir galimybes, kurioms IT sritims planuoja skirti daugiausia dėmesio 2024 metais.

Kodėl „Atea“ atlieka šį tyrimą?

Išanalizavus įvairių tarptautinių tyrimų duomenis paaiškėjo, kad juose skiriamas dėmesys Baltijos ir Šiaurės šalių rinkoms yra ribotas. „Atea“, įvertinusi šį faktą ir tai, jog nuo 2007 m. veikia abejose rinkose, turi platų klientų ratą, ilgalaikę veiklos viziją ir tyrimams reikalingą ekspertų komandą, ėmėsi iniciatyvos IT vadovų nuomonės tyrimą atlikti patys.

Kodėl svarbu dalyvauti?

  • Jūsų nuomonė reikšmingai prisidėtų prie IT bendruomenės įžvalgų Baltijos šalyse, o tyrimo rezultatais su Jumis pirmaisiais pasidalinsime nemokamai.
  • Tai užtruks tik 15 min. Jūsų laiko.
  • Tyrimo apklausa visiškai anoniminė, rezultatuose bus naudojami tik nuasmeninti duomenys.

 

Atsakymų laukiame iki vasario 28 dienos. Tyrimo nuoroda ČIA.

Pradėjus pildyti lango viršuje pasirinkite lietuvių kalbą.

 

Dėkojame, kad kartu kuriate Lietuvą su IT.