2024-03-28

Konferencija „Atea Public IT“ sukvietė 160 valstybės sektoriaus organizacijų lyderių ir IT ekspertų

Kovo 27 d. įvyko vienas svarbiausių Atea metų renginių – konferencija Atea Public IT, skirta valstybės sektoriaus lyderiams. Tradiciją sukviesti valstybės organizacijų lyderius ir IT ekspertus dalintis vykstančiais pokyčiais ir naujienomis puoselėjame jau ketvirtus metus.

Konferencijos tikslas – suteikti reikšmingų žinių, dalintis ekspertinėmis ir praktiškai naudingomis įžvalgos bei sprendimais, kurie padėtų valstybės organizacijoms jau šiandien kurti inovatyvią, perspektyvią ir saugią Lietuvą kartu su IT.

Renginyje kartu su valstybės valdymo lyderiais ir IT ekspertais daugiausia dėmesio skyrėme aktualiausioms šio laikotarpio temoms: rudenį įsigaliosiančiai NIS2 direktyvai ir su ja augantiems kibernetinio saugumo reikalavimams, įgyvendinamai Prieinamumo direktyvai ir Atea kuriamiems sprendimams lengvinti paslaugų prieinamumą socialiai jautrioms žmonių grupėms, taip pat, naujosioms technologijoms, tarp kurių, viešoji debesija ir dirbtinis intelektas.

Džiaugiamės valstybės organizacijų lyderių aktyvumu ir įsitraukimu spręsti valstybėje kylančius iššūkius pasitelkiant IT ir esame pasiruošę prie to prisidėti savo kompetencijomis.

Prisiminti renginio akimirkas kviečiame nuotraukų albume.