2024-06-27

Platininį tvarumo apdovanojimą „Atea“ pelno jau penktus metus iš eilės

„Atea“ įmonių grupė jau penktus metus iš eilės pelno aukščiausią, Platininį „EcoVadis“ apdovanojimą už įmonės aplinkosauginę ir socialinę veiklą. Pagal šį reitingą „Atea“ ir toliau patenka tarp 1% geriausiųjų iš daugiau nei 130 tūkst. vertintų bendrovių visame pasaulyje.

Tarptautiniu mastu pripažįstama įmonių tvarumo vertintoja „EcoVadis“ vertino „Atea“ tvarumo rezultatus pagal aplinkosaugos, etikos, žaliųjų viešųjų pirkimų, darbo ir žmogaus teisių kriterijus. 

„Didžiuojamės, kad jau penktus metus iš eilės gauname platininį „EcoVadis“ įvertinimą: jis atspindi mūsų organizacijos pastangas išlaikyti aukštus standartus, nuostatuose ir procesuose integruoti tvarumo principus bei, naudojant informacines technologijas, kurti teigiamą pokytį. Tvarumas ir toliau išlieka mūsų kompanijos misijos – kurti geresnę ateitį su IT – ašimi“, – naujausiu įvertinimu džiaugiasi Steinar Sønsteby, „Atea“ generalinis direktorius.

Pagrindiniai faktai

Nuo metų pradžios „Atea“ pelnė keletą apdovanojimų už pasiekimus tvarumo srityje:

  • 2024 m. sausį „Atea“ jau trečius metus iš eilės pripažinta tvariausia pasaulio įmone IT paslaugų sektoriuje, globaliame reitinge „Global 100” ji užima 41 vietą; tokį reitingą sudaro tarptautiniu mastu vertinama tyrimų ir žiniasklaidos bendrovė „Corporate Knights“.
  • 2024 m. vasarį pasaulinė ne pelno siekianti aplinkosaugos organizacija CDP pripažino „Atea“ lyderystę įmonių skaidrumo ir veiklos, susijusios su klimato kaita, srityje bei įtraukė ją į metinį sąrašą (angl. „A List“).
  • 2024 m. gegužę „The Financial Times“ ir duomenų kaupimo centras „Statista“ pripažino „Atea“ kaip vieną iš lyderių tarp Europos įmonių, padariusių didžiausią pažangą, mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą. Šį prestižinį įvertinimą „Atea“ pelno jau trečiąjį kartą.

2024 m. kovą „Atea“ paskelbė savo pirmąją integruotą finansų ir tvarumo ataskaitą (angl. „Integrated Financial and Sustainability Report“), kurioje detaliai apžvelgiama visa „Atea“ veikla, apimanti tiek finansinius įmonės rezultatus, tiek jos tvarumo iniciatyvas. Daugiau informacijos ieškokite čia: https://www.atea.com/esg-overview/.