2024-01-17

Trečius metus iš eilės „Atea“ – tarp tvariausių pasaulio įmonių

„Atea“ trečius metus iš eilės įtraukta į 100 tvariausių pasaulio įmonių sąrašą, kurį sudaro tarptautiniu mastu vertinama tyrimų ir žiniasklaidos bendrovė „Corporate Knights“.

Prestižinis „Corporate Knights Global 100“ indeksas yra autoritetingas įmonių tvarumo rodiklių reitingas. Sudarant šį reitingą buvo atlikta išsami 6 733 pasaulio įmonių analizė. Vertinamos tik listinguojamos įmonės, kurių pajamos viršija 1 mlrd. JAV dolerių.

„Mums didelė garbė, kad jau trečius metus iš eilės pelnome pripažinimą „Global 100”  tvariausių pasaulio įmonių reitinge. „Atea“ priėmė strateginį sprendimą ir įsipareigojo būti IT sektoriaus lydere tvarumo srityje. Bendradarbiaudami su darbuotojais, klientais, tiekėjais ir partneriais siekiame geresnės tvarumo praktikos mūsų sektoriuje“, – sako Steinar Sønsteby, „Atea“ generalinis direktorius.

Šiais metais kasmetiniame „Global 100“ indekso sąraše „Atea“ užėmė 41-ąją vietą, tai yra naujas įmonės rekordas.  Anksčiau, 2023 m., įmonė užėmė 49-ąją, o 2022 m. – 51 vietą. Taip pat „Atea“ trečius metus iš eilės buvo pripažinta tvariausia IT paslaugų įmone pasaulyje.

Apie „Global 100” indeksą

Nuo 2005 m. „Global 100“ indeksas yra vienas labiausiai vertinamų ir skaidriausių taisyklėmis pagrįstų tvarumo reitingų pasaulyje, pabrėžiantis pagrindinių įmonės produktų ir paslaugų poveikį aplinkai. Tai geriausiai veikiantis pasaulinis tvarumo indeksas (žymuo: CKG100), turintis daugiau nei 10 metų istoriją. Visos listinguojamos įmonės, kurių pajamos viršija 1 milijardą JAV dolerių, yra vertinamos pagal 25 pagrindinius veiklos rodiklius, apimančius išteklių valdymą, darbuotojų valdymą, finansų valdymą, tvarias pajamas ir investicijas bei tiekėjų veiklą.

Apie „Corporate Knights“

„Corporate Knights Inc.“ yra nepriklausoma žiniasklaidos ir tyrimų bendrovė „B Corp“. Jos žiniasklaidos skyrius leidžia apdovanojimus pelniusį tvarios ekonomikos žurnalą „Corporate Knights“, platinamą „The Globe and Mail“, „The Washington Post“ ir „The Wall Street Journal“. Bendrovės tyrimų skyrius rengia tvarumo reitingus, tyrimų ataskaitas ir finansinių produktų reitingus, pagrįstus įmonių tvarumo rezultatais. Sužinokite daugiau: corporateknights.com.