Skip to main content
Suteikite savo verslui daugiau galimybių su „Apple“ įrenginių nuoma. Naudokitės naujausiomis „Apple“ technologijomis ir efektyviai valdykite savo IT biudžetą.

Auginkite verslą, ne IT išlaidas

Nuoma leidžia naujausias technologijas turėti dabar, o už jas mokėti – dalimis. Tai išlaisvina kapitalą ir leidžia nukreipti lėšas į pagrindinę verslo veiklą, o ne į dideles pradines technologines investicijas. Ši strategija ne tik sumažina finansinę naštą, bet ir paslėptas išlaidas, susijusias su ilgalaike įrangos nuosavybe, pavyzdžiui, technine priežiūra ir netikėtais remontais, todėl optimizuojamas Jūsų veiklos efektyvumas.

 

Apple" nuoma ambicingoms komandoms

2021m. įmonės „Jamf“ atliktas globalus tyrimas, analizuojantis svarbiausius kriterijus renkantis darbovietę, rodo, kad net 70 proc. apklaustųjų mieliau dirbtų organizacijoje, kurioje darbuotojams leidžiama pasirinkti norimą įrenginį darbui, o iš jų net 62 proc. rinktųsi „Apple“. Todėl „Apple" nuomos paslauga idealiai tinka įmonėms, kurioms svarbu pritraukti ir išlaikyti talentus – net jei tai mažos įmonės ar startuoliai, nes „Apple“ įrenginių nuoma neužkrauna didelių pradinių investicijų naštos.

Tvarus ir saugus įrenginių gyvavimo ciklas

Mūsų tvarus požiūris į įrangos gyvavimo ciklą reiškia, kad, atėjus laikui atnaujinti įrangą, su senais įrenginiais bus elgiamasi atsakingai. Nuomos paslauga užtikrina aplinkosaugos ir duomenų apsaugos reikalavimus. Pasibaigus nuomos laikotarpiui iš surinktų „Apple“ įrenginių pašalinami visi juose esantys duomenys ir nuasmenintas kompiuteris ar mobilusis telefonas pernaudojamas antrinėje rinkoje arba pristatomas perdirbimui.

 
Atea – Jūsų patikimas „Apple“ partneris

Jūsų patikimo „Apple“ partnerio paieškos baigiasi čia. Esame įgaliotasis „Apple“ verslo partneris, todėl turime žinių, patirties ir atsidavusią komandą, kuri padės Jums kiekviename žingsnyje. Nuo įsigijimo iki integravimo ir įrenginių valdymo – esame čia, kad Jūsų „Apple“ patirtis būtų sklandi ir maloni.

 

 

Gaukite „Apple“ nuomos pasiūlymą

Jokio pradinio įnašo. Patraukli mėnesinė įmoka.

Susipažinau su privatumo politika.