Skip to main content

Dell EMC Isilon

„Dell EMC Isilon“ archyvavimo sprendimai suteikia paprastą, lengvai plečiamą failų archyvavimo platformą, skirtą padėti įvairaus dydžio organizacijoms patenkinti visus savo informacijos saugojimo poreikius – tiek verslo, tiek teisinius, tiek norminius. Tai padės jūsų organizacijai sumažinti sąnaudas, sumažins duomenų saugojimo sudėtingumą, palengvins duomenų administravimą ir padės vykdyti įmonių valdymo ir norminius įgaliojimus.

Paprastas nestruktūrizuotų duomenų saugojimas

„Dell EMC Isilon“ saugyklos sprendimai galingi, lengvai plečiami ir paprastai valdomi, nesvarbu kokio dydžio ar sudėtingumo būtų nestruktūrizuotų duomenų aplinka. Skirtingai nuo tradicinio duomenų saugojimo sprendimų, „Isilon“ sprendimai yra lankstūs, veiksmingi ir paprasti, nepaisant to, kiek duomenų saugojate, kiek reikia našumo ar kaip keičiasi jūsų verslo poreikiai. „Isilon“ lengvai integruojasi su bet kokiomis debesų paslaugomis. Šis sprendimas naudoja įntegruotą duomenų analizės mechanizmą, kuris leidžia paspartinti skaitmeninę Jūsų verslo transformaciją

Dell EMC Isilon

Paprastas valdymas


Supaprastinkite valdymą neatsižvelgiant kaip daug duomenų saugote.

Aukštas efektyvumas


Konsoliduokite duomenų apdorojimo užduotis ir sumažinkite išlaidas.

Didelis plečiamumas


Lengvai padidinkite duomenų saugojimo talpą nuo dešimčių terabaitų iki dešimčių petabaitų, nestabdant darbo.

Minimalios darbo sąnaudos

Efektyviai valdykite ir apsaugokite nestrukturizuotus duomenis. „Dell EMC Isilon“ – tai Nr. 1 tinklo saugyklų sistema, sukurta įmonėms, kurios yra reiklios duomenų saugojimo užduotims. Galite rinkitis iš Flash, hibridinės arba archyvinės „Isilon“ platformos.
Paprastas „Isilon“ sistemos diegimas, valdymas ir plėtra lemia aukštą verslo efektyvumą, o administratorių darbo sąnaudos augant duomenų kiekiui nesikeičia.

Produktų pristatymas

Dell EMC Isilon – paspartinkite savo patirtį su DI

Dell EMC Isilon Scale-Out NAS failų konsolidavimui

Sistemos privalumai

  • Pašalinkite duomenų perkėlimo riziką. „Isilon“ supaprastina ilgalaikį duomenų saugojimą, nes skirtingos kartos sistemos yra pilnai tarpusavyje suderinamos. Prijungus naujos kartos sistemas duomenys perkeliami automatiškai. Tai užtikriną saugų ilgalaikį duomenų saugojimą, plečiant saugomų duomenų kiekius iki petabaitų, pašalinant juostinių laikmenų senėjimo problemas bei sudėtingas ir rizikingas duomenų perkėlimo procedūras.
  • Atitikite sudėtinius teisės aktų reikalavimus – valdžios ir vyriausybės teisės aktai sukuria tokius įsipareigojimus kaip duomenų vientisumas ir archyvų saugojimo reikalavimai. „SmartLock“ ir DARE funkcionalumas padaro „Isilon“ idealia duomenų saugojimo sistema padedančia atitikti aktų keliamus reikalavimus.
  • Automatizuotas duomenų paskirstymas sumažina TCO – SmartPools automatiškai valdo duomenų paskirstymą tarp skirtingo tipo talpų: SSD, SAS, NL-SAS (angl. tiering), kad užtikrintų, jog duomenys būtų saugomi efektyviausioje talpoje.
  • Sumažinkite saugomų duomenų užimama vieta duomenų centre – naujosios Isilon A200 ir A2000 Archive platformos leidžia saugoti duomenis užimant dar mažiau vietos Jūsų duomenų centre, tai reiškia, kad viename duomenų centro aukšte galima laikyti daugiau duomenų, sumažinant erdvės, aušinimo ir energijos poreikius.
  • Duomenų nutolusiuose taškuose apsauga ir supaprastintas administravimas, kad būtų lengva įvykdyti apibrėžtą RPO ir RTO verslo politiką.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime apsispręsti, kuris Isilon Jums tinkamiausias

?

Susipažinau su privatumo politika.